Головна / Про освіту / Команда Сокальської МАН зайняла призове місце на XX турнірі юних математиків

Команда Сокальської МАН зайняла призове місце на XX турнірі юних математиків

16 жовтня команда Сокальської МАН захищала честь Сокальського району на XX турнірі юних математиків імені М. Ядренка. Стіни Львівського Національного університету імені Івана Франка радо відчинили двері нашій команді у складі: Мусій Юлії, Пономаренко Вікторії, Симчук Катерини, Кулявця Тараса та Коткевича Назарія.

20 авторських задач, котрі вражали навіть назвою :»Цілочисельний трикутник», «Числа Фібоначчі та Люка», «Ребус України», були представлені для гри. Сміливі діти на чолі з капітаном Мусій Юлією, вперто взялися за їх розв’язування і здобули почесне II місце. Перемозі передувала наполеглива щоденна праця і серйозний суперник із Дрогобицького педагогічного ліцею, Львівської академічної гімназії, з гімназії «Оріяна» міста Львова, з Стрийського міського наукового товариства, команди з Жовківського та Пустомитівського районів.

Наша команда достойно виглядала доповідаючи задачі, опонуючи виступ суперника, рецензуючи доповідача і опонента, беручи участь у загальній полеміці й відповідаючи на запитання строгого журі.

Діти збагатили себе вмінням виступати, робити певні висновки, поважати суперника відчуваючи радість перемоги. Слухачі усвідомили, що турнір-це не просто гра, а бій заради краси математики.

Вітаємо!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twelve − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!