Про освіту

Конкурс дитячої творчості “Майбутнє країни – у мріях дитини”

Вже стало доброю традицією у працівників органів Державної фіскальної служби України щороку брати участь у різноманітних заходах з молоддю. Не є винятком і цей рік. Привітати учнів із закінченням навчальну року на свято Дня останнього дзвоника до Сокальської ЗШ І-ІІІ ступенів №5 завітала головний державний інспектор з питань комунікацій Сокальської ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області Надія Мудрак. Вона повідомила, що вже 15 років поспіль серед школярів України проводиться конкурс дитячої творчості на податкову тематику, ознайомила з історією виникнення та реформування конкурсу. 

"Цьогорічний конкурс дитячої творчості на податкову тематику "Майбутнє країни – у мріях дитини" об'єднав у єдиному форматі три напрямки дитячої творчості  художні, літературні твори та комп'ютерну графіку. Дуже активну участь у конкурсі взяли учні Сокальської ЗШ І-ІІІ ступенів № 5 молодшої вікової категорії  віком від 9 до 11 років, серед них двоє стали переможцями на районному рівні у різних номінаціях"  зазначила Надія Мудрак. При цьому висловила подяку вчителям та батькам за сприяння у формуванні високої податкової культури у підростаючого покоління, привітала переможців з побажаннями здоров'я і нових творчих успіхів та вручила школярам дипломи. 

Під час святкування останнього дзвоника отримали нагороди також учні інших шкіл району, які здобули перемогу у конкурсі районного рівня. Зокрема, у першій віковій категорії переможцями стали: 

У номінації "Художні твори" перше місце  Софія Борсук (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2, Сокальський БДЮТ); друге поділили Лідія Підкіпняк (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5) та Михайло Баран (Белзька ЗШ І-ІІІ ст., Белзький БДЮТ); третє  Данило Шевченко (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5). У номінації "Літературні твори": перше місце  Олена Грем (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5); друге  Василина Кочайдовська (Глухівський НВК "ЗШ І ст.  дитячий садок"); третє  Оксана Крук (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5). У номінації "Комп'ютерна графіка": перше місце  Катерина Гринюк; друге  Олег Лялька (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 5).

Серед учасників конкурсу другої вікової категорії місця розподілились таким чином. У номінації "Художні твори": перше місце  Андріяна Поліха; друге  Галина Соха (Мурованський НВК "ЗШ І-ІІІ ст.  дитячий садок"). У номінації "Літературні твори": перше місце  Марта Дубчак (Телязька ЗШ ІІІ ст.); друге  Василь Мороз (Угнівська ЗШ І-ІІІ ст.).

Наш кор.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.