Головна / Про освіту / Конкурс виявив найкращого молодого вчителя

Конкурс виявив найкращого молодого вчителя

Уже 11 років поспіль педагоги Сокальщини організовують дивовижний конкурс серед молодих педагогів на звання найкращого. Звісно, що це свято  змагання вимагає фахової підготовки, неабиякої педагогічної майстерності, творчого вогнику і молодечого запалу. Приємно, що цьогоріч в нашу школу 27 березня завітали аж 9 конкурсантів!

Вони демонстрували себе з різних сторін: педагогічний бліцтурнір, майстерклас, вирішення нестандартних ситуацій, коментар та власна оцінка почутого. Їх оригінальність, глибину і значимість суджень високо оцінило компетентне журі на чолі з Мар`яном Семеновичем Дмитрівим.

Гостей нашої школи урочисто привітали обдаровані учасники Клубу КВК  це Марта Ложовська, Віктор Моїсеєв, Надія Загайчук, Богдан Стандричук, які разом із вчителем англійської мови і педагогоморганізатором М. Г. Сорокою (до речі, учасницею минулорічного конкурсу і ще й до всього колишньою випускницею СШ №3) розіграли мінісценки, котрі аналізували учасники конкурсу.

Найпрекраснішими словами вітали найулюбленішу для всіх учнів Сокальського НВК "спеціалізована школа ІІІІ ст. №3  колегіум" Оксану Ігорівну Гамай, теж в минулому випускницю нашої школи, продовжувачку вчительської династії, яка хоча лише третій рік працює педагогом у рідній школі, але її любов до дітей і високий педагогічний рівень заслуговують як серед колег, так і серед учнів на визнання і повагу. За творчий підхід Оксану Ігорівну нагородили дипломом.

Викладач англійської мови, викладає у восьмикласників, свій предмет знає і пропагує.  А ще пишається тим, що Катерина Кавуза, її учениця, стала переможцем районної олімпіади з англійської мови. Отож, результативність є. Її домашнє завдання (сучасний педагогічний прийом SWOT  аналіз) усіх вразив глибиною і новизною.

Хочеться побажати їй творчих успіхів, визнання і здійснення усіх задумів  мрій, які допоможуть реалізувати найважливішу місію: збудувати у душах дітей храм любові до світу знань.

Конкурс тривав недовго, але залишив у серцях кожного незабутні враження. Озвучували все це дійство школярі нашої школи, за це їм щира подяка, зокрема Ярославу Вараниці і Назарію Думанському.

"Чим переповнене серце людини, про те говорять її уста",  написано у Біблії, тож дай Боже усім, щоб лише щире і правдиве слово кликало нас до перемоги, до вершин пізнання Істини.

Н. ПОПОВИЧ,
 заступник директора з навчальновиховної роботи Сокальського НВК  "ЗШ ІІІІ ст. №3-колегіум".   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × five =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!