Про освіту

Кращі вчителі Сокальщини

Вже традиційно відбулися районний та обласний тури Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року2013". Цьогоріч конкурс відбувався у номінаціях "Класний керівник року", "Фізика", "Музичне мистецтво", "Інформатика", "Французька мова".

У січні переможці районного етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2013" взяли участь в обласному. За його результатами, Сокальський район посів першу рейтингову позицію.

Високоповажне та досвідчене журі обласного етапу відзначило високий рівень підготовки вчителів, які представляли Сокальщину на конкурсі.

Кращим класним керівником області серед ЗНЗ сільських районів визнано Оксану Володимирівну Греву, вчителя Сокальського НВК "ЗШ ІІІІ ст. №4  ліцей". Журі конкурсу відзначило високий рівень володіння сучасними методами і прийомами виховання, системність та цільову спрямованість роботи з класним колективом, спрямування виховної роботи на формування загальнолюдських моральних та громадянських цінностей та позитивний досвід використання проектної діяльності у роботі вчителя з учнями.

Лауреата обласного етапу конкурсу Богдана Ігоровича Гудка, вчителя Телязької ЗШ ІІІІ ст. та Сокальської ЗШ ІІІІ ст. №5 високо оцінили за фаховість, високий рівень теоретичної підготовки з предмета, а також вміння створити атмосферу гри, творчої співпраці, естетичного виховання під час уроку, за цікавий досвід використання міжпредметних зв'язків на уроках музичного мистецтва.

Вчитель фізики Великомостівського НВК "ЗШ ІІІІ ст.  ліцей" Юрій Олександрович Кірик продемонстрував перспективний новаторський досвід з теми "Диференційований підхід до вивчення фізики" та високі результати у роботі з обдарованим дітьми, а також експериментальний підхід до викладання улюбленого предмета. Тому теж став лауреатом конкурсу.

Вчителем-новатором та лауреатом конкурсу визнано вчителя інформатики Двірцівського НВК "ЗШ ІІІІ ст.  дитячий садок" Наталію Володимирівну Глюз. Вона представила для оцінки журі авторську програму з методою навчання сліпого методу набору. У названому досвіді журі відзначило інноваційні ідеї щодо розвитку інформаційної грамотності школярів та дорослих.

Лауреатом конкурсу у номінації "Французька мова" стала вчитель Сокальської гімназії ім. Олега Романіва Марія Володимирівна Штикало. Журі конкурсу високо оцінило фаховість, методичну підготовку, знання іноземної мови та володіння нею, а також цікаві ідеї досвіду вчителя з теми "Використання краєзнавчих матеріалів при вивченні французької мови".

Значну роботу у проведенні районного етапу конкурсу, підготовці матеріалів конкурсантів провели методисти райметодкабінету Галина Матвіїв, Оксана СавчукЦаринська, Михайло Базюк.

Отож педагоги Сокальщини вибороли п'ять призових місць та першу рейтингову позицію області за результатами головного педагогічного конкурсу "Вчитель року-2013".

Керівництво відділу освіти, методисти РМК вдячні учасникам конкурсу за результативну участь, дирекції та колективам  за підтримку конкурсантів. Вітаємо із ще однією перемогою освітян Сокальщини!

Роман МОНАСТИРСЬКИЙ, начальник відділу з питань освіти, сім’ї та молоді РДА.

Голос Сокальщини на GoogleNews