Про освіту

Львівські школи та садки вчитимуть дітей безпеці дорожнього руху за британським прикладом

Сьогодні, 6 травня, КУ Інститут міста спільно із ГО «Імпакт» та Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова представили оновлений Освітній пакет із безпеки дорожнього руху, що містить інтерактивні матеріали, розроблені у Великій Британії та Східній Європі.

Як зазначають організатори, згідно із статистичними даними, станом на 2021 рік кожен п’ятий постраждалий у ДТП – дитина віком до 18 років. А відтак, девізи, що є основою пакету, можуть запобігти небезпеці серед дітей:

  • «Зупинись, подивись, послухай»;
  • «Будь видимим – будь у безпеці”».

«Ми, як місто, маємо забезпечити право дітей та молоді бути почутими, бути в безпеці, отримувати справедливе ставлення та захист. Це основні пріоритети міста у межах ініціативи UNICEF «Львів, громада дружня до дітей та молоді», яка діє у місті із 2018 року. Ми переконані, що така співпраця дозволить не лише інформувати про актуальність теми, але й вкотре нагадати про відповідальність з боку і водіїв, і пішоходів», – зазначив Олександр Кобзарев, керівник КУ Інститут міста.

Центр професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова поширив інформацію про онлайн-навчання серед усіх дошкільних та шкільних закладів освіти, тому діти зможуть вивчати правила безпеки дорожнього руху за новими інтерактивними матеріалами. Їх педагоги можуть використовувати на уроках у формі гри, у літніх таборах чи позакласній роботі.

Додамо, що з 2019 року у Львові вже успішно впроваджений Освітній пакет щодо безпеки дорожнього руху, зокрема офлайн-навчання пройшли 18 вчителів та 12 вихователів. Пакет дає можливість вчителю і дітям проявити свою творчість, креативність та бажання навчатися новому.

«Вже 133 вчителів зареєструвались на навчання у межах цього пакету. Педагоги мають переглянути короткий онлайн-курс, пройти тест із засвоєння матеріалу. І після цього – отримають сертифікат та сам Освітній пакет. У ньому вже все є: теми, роздаткові матеріали, завдання, які можна виконувати з дітками», – розповіла Олександра Приставська, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Львова

Так, усі зареєстровані у рамках Освітнього пакету педагоги отримують доступ до 5-ти відеороликів, проходять навчання та отримують сертифікати. Після цього у школу чи садок надають один друкований примірник освітнього пакету. Якщо від однієї школи навчання пройде більше одного вчителя, то на друкованому примірнику є QR код, за яким можна завантажити усі необхідні матеріали.

«Для того, щоб достукатися до дітей, аби після навчання вони справді використовували отримані знання у власному житті, тези та повідомлення мають відповідати їхньому віку. На цьому акцент нашого Освітнього пакету – донести до дитини так, аби вона засвоїла цей урок на все життя» – підсумувала засновниця ГО «Імпакт» Оксана Романуха.

Усі охочі вчителі та учні можуть долучитись до впровадження Освітнього пакету, звернувшись до директора освітнього закладу та отримавши доступ до відеоматеріалів.

Джерело

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.