Про освіту

Львівський обласний молодіжний центр став учасником проєкту “Соціальна згуртованість через участь молоді”

Львівський обласний молодіжний центр ввійшов в десятку молодіжних центрів України, які візьмуть участь у проєкті “Соціальна згуртованість через участь молоді”. Проєкт реалізовується в межах програми розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром.

Мета такої ініціативи – створення сприятливого середовища для сталого миру в Україні через підтримку молодих жінок та чоловіків у контексті соціальної згуртованості й національної єдності, сприяючи діалогу на місцевому, регіональному та національному рівнях. Завданнями проєкту є  утвердження ненасильницьких механізмів розв’язання конфліктів, залучення молоді до ухвалення рішень та участі в громадському житті.

Участь команд молодіжних центрів у період з листопада 2020 до січня 2021 року передбачає залучення до спільної розробки методології програм соціальної згуртованості для молодіжних центрів;  навчання з використання розробленої методології;  візити  з обміну досвідом серед молодіжних центрів.

У межах програми передбачено розробку та тестування інструментарію, цілями якого є: оцінити поточну діяльність молодіжного центру та співвіднести її з потребами впровадження програм молодіжних обмінів, допомогти визначити пріоритетні напрямки розвитку потенціалу центру, запланувати залучення до ресурсів для вдосконалення роботи центру та інше.

«Сьогодні дуже важливо у молодіжній політиці напрацьовувати та використовувати на практиці інструменти, які підвищують участь молоді в громаді. Зокрема, такий досвід найкраще впроваджувати через механізми молодіжних обмінів. Саме тому ми розглядаємо таку співпрацю як можливість підвищення мобільності молоді у громадах Львівщини, що сприятиме розвитку молодіжних ініціатив і громад в цілому»,  –  зазначив Василь Шатрук, директор  Львівського обласного молодіжного центру.

Центр долучиться до тестування такого інструментарію задля подальшого використання знань в поточній діяльності, а також консультування молодіжних центрів Львівської області. У зв’язку з цим 23-24 квітня 2021 року на базі ЛОМЦ відбудеться захід «Фасилітована самооцінка потенціалу молодіжних центрів у реалізації програм молодіжних обмінів». Під час зустрічі  працівники центру разом із організаторами   “Соціальна згуртованість через участь молоді” напрацюють нові інструментарії для розвитку центру.

прес-служба ЛОДА

315596184
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.