Про освіту

В Брюховичах до початку нового навчального року планують відкрити нову школу

«Маємо амбітні плани – відкрити хоча б частину класів до нового календарного року», - Л. Зубач про будівництво школи в Брюховичах

Як повідомив заступник міського голови з містобудування Любомир Зубач, будівництво школи в Брюховичах триває. Зокрема, частину класів планують відкрити до початку нового навчального року.

«Мали невеликий робочий виїзд, тримаємо на контролі, як просувається будівництво нової брюховицької школи на 600 учнів. Маємо амбітні плани – відкрити хоча б частину класів до нового календарного року. Політична воля для цього є, потрібні на сьогодні будматеріали закупили. Щоб реалізувати цей амбітний проект, коштів треба більше, але підрядник готовий працювати на випередження. Тому разом з міським управлінням освіти активно рухаємо цю справу вперед», – зазначив Любомир Зубач.

«Маємо амбітні плани – відкрити хоча б частину класів до нового календарного року», - Л. Зубач про будівництво школи в Брюховичах

Додамо, що на будівництво нової школи Львів з бюджету розвитку з 2016 до 2019 року включно скерував 29 млн грн. Також у 2020 році на цю школу було передбачено 5 млн грн.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eight + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.