Головна / Про освіту / Мамо – я в садочок!

Мамо – я в садочок!

Літня пора, мабуть, найкраща та найочікуваніша в житті кожної дитини, адже це  час прекрасної сонячної погоди і канікул. В свою чергу для дошкільних дитячих закладів літо є періодом активної роботи та підготовки дітей до тієї захоплюючої і, водночас, невідомої школи.
 

Дитячий дошкільний заклад "Веселка", що в селі Хоробрів  це, в першу чергу, люди, які там працюють, та діти, що своєю безпосередністю та неповторністю не залишать байдужим жодного.
 

Приміщення збудоване ще у 1965 році. На той час дітей було багато, тому працювали дві групи, кожна по тридцять дошкільнят. Нині функціонує одна різновікова група (18 дітей). Тут трудиться колектив у складі шістьох працівників під керівництвом завідувача  Світлани Гамадин.

Навчають, виховують діточок вихователі Мирослава Мишок та Надія Лопушанська, музичний керівник  Ярослав Вовчак. Поматериинськи ставляться до малят помічник вихователя  Наталія Тимчишин та кухар  Ольга Сава.
 

Робочий день розпочинається о пів на дев’яту, далі все за планом  зарядка, молитва, сніданок, ранкова прогулянка, потім  обід і денний сон. Другу половину дня малята розпочинають гімнастикою пробудження, втретє харчуються та йдуть гуляти. Щодня діти зайняті веселими і пізнавальними розвагами, а також вивченням нових рухливих ігор. Малеча, за допомогою різноманітних занять, покращує пам’ять, логіку і мислення. В садочку є все, аби забезпечити вихованцям необхідні умови для всебічного розвитку. Тут вам і книжки, безліч іграшок, гойдалки, пісочниця та спортивний інвентар.
 

Вже протягом тривалого часу ясласадок "Веселка" працює в екологічному напрямку, дотримуючись девізу: "Полюбімо природу палко  не топчімо ногами фіалку!". Ознайомлення дітей дошкільного віку зі світом природи є найважливішим засобом формування всебічно розвиненої, небайдужої особистості. Тому тут велику увагу приділяють вихованню любові, чуйності та доброзичливого ставлення до всього живого.
 

Допитлива дітвора у "Веселці" дізнається про реальний і казковий світ, вчиться розрізняти добро і зло, бути слухняними та справедливими. Вихователі намагаються прищепити їм любов до книги і навчання, скерувати на правильну життєву стежину.
 

Дітки маленькі і трошки старші щоранку поспішають в садочок. Адже тут їх люблять, піклуються про них та завжди чекають.
 

Марічка МИШОК.
 

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

13 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!