Про освіту

Мер Львова розповів, як працюватимуть львівські школи з 1 вересня

Місто закупило в усі школи міста дезінфектори, прилади для вимірювання температури, маски тощо. На ці потреби з бюджету міста виділено 9,5 млн грн. Відтак, з 1 вересня львівські школи будуть працювати у максимально безпечному режимі. Однак, мерія просить усіх працедавців з розумінням поставитись до працівників з дітьми, адже деякі школи відкоригували час початку навчання.

Про це повідомили у ЛМР.

«1 вересня львівські діти йдуть до школи. Маючи 117 шкіл у місті, ми виділили додатково 9,5 млн грн, і ми повністю забезпечуємо всіх працівників у школі, дітей, якщо вони забули, масками. Миючі засоби, прилади для вимірювання температури, паперові рушники, дезінфекція — все це буде забезпечено від міста. Тому якщо хтось буде просити вас здати кошти — ні, бо це відповідальність громади Львова.

Друга річ. Якщо у класі дитина захворіла, ми весь клас на 14 днів відправляємо на самоізоляцію. Нема ради.

Окреме звернення до працедавців. Якщо у вас працюють наші львів`яни і їхні діти йдуть до школи, ми захід у школу зробили у різні години для різних класів, до речі, відкрили усі двері у школах, будьте ласкаві, поставтесь з розумінням і створіть для своїх працівників комфортні умови, бо вони повинні перше відправити дітей до школи, а потім прийти до вас на роботу.

Я бажаю всім здоров`я, все буде гаразд”, — зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Голос Сокальщини на GoogleNews