Про освіту

Молодь Львівщини пройшла Школу екологічної грамотності

Днями завершився проєкт «Школа екологічної грамотності». Це навчання спрямоване на покращення навичок щодо екологічної свідомості молоді. Організатори – громадська організація «Апостольська чота» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Тренерами проєкту стали молоді екоактивісти, які поділились власним досвідом та презентували навчальні кейси для учасників програми.

Молоді розповіли що таке екологічна грамотність та здоровий спосіб життя і як людина впливає на навколишнє середовище.

«Говорили про те, якою є екологічна ситуація в Україні та на Львівщині зокрема, причини екологічної кризи, її наслідки та шляхи виходу. Розглянули світовий досвід у розв’язанні екологічних проблем», – розповіли організатори.

Та додали, що сьогодні активна молодь стурбована екологічною ситуацією й із зацікавленістю долучалась до обговорення. Кожен розповідав про свій внесок у покращення екологічної ситуації, чи це сортування сміття чи посаджені дерева, прибране під час толоки сміття.

Також під час заходу обговорили нові альтернативні технології утилізації твердих побутових відходів (ТПВ), проблематику стану довкілля та безпеки у ньому.

«Дуже сподіваюсь, що отримані знання найближчим часом наші учасники застосують у житті й тим самим покажуть своїм близьким та друзям, як ми спільними зусиллями можемо врятувати світ у якому живемо» – зазначив голова громадської організації «Апостольська чота» отець Михайло Греділь.

Загалом участь у проєкті взяло 75 молодих людей з Львівщини.

«Школа екологічної грамотності дасть змогу учасникам отримати більше знань про екологічну ситуацію в регіоні та Україні загалом, навчитися основних засад охорони навколишнього середовища, сформує систему цінностей, орієнтовану на здоровий спосіб життя та збереження природи»,-  підсумували у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Молодь Львівщини пройшла Школу екологічної грамотності

Молодь Львівщини пройшла Школу екологічної грамотності

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.