Про освіту

Молодь Львівщини запрошують на онлайн-тренінг від Британської ради «Активні громадяни»

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА спільно із Львівським обласним молодіжним центром та ЛММГО «Станиця Львів Пласту – НСОУ» за підтримки Британської ради в Україні запрошують молодь Львівщини взяти участь у локальному онлайн-тренінгу «Активні громадяни».

«Активні громадяни» – це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

«Ми прагнемо, щоб молодь Львівщини не була байдужою до долі власної громади, а ставала рушієм позитивних змін. Програма «Активні громадяни» від Британської ради допоможе учасникам краще зрозуміти себе та потреби своєї громади, адже жоден проєкт соціальної дії не може реалізовуватися без розуміння для чого ми його робимо», – зазначила менеджерка напрямку залучення ресурсів Львівського обласного молодіжного центру Христина Мокрій.

Вона додала, що методологія навчання у програмі застосовується у 40 різних країнах, відтак для молоді Львівщини вже запланували серію онлайн-тренінгів, які відбуватимуться упродовж січня-березня 2021 року. Основним результатом стане написання командами разом із ментором проєктів соціальної дії, що будуть спрямовані на покращення життя громади Львівщини.

Після навчання молоді люди отримають можливість податися на конкурс мінігрантів від Британської ради для реалізації проєкту у громаді.Розмір гранту – 15 000 грн.

«Віримо, що цього року кількість проєктів за підтримки Британської ради в Україні на Львівщині збільшиться», – наголосила Христина Мокрій.

Відтак, стартують тренінги 25 січня і триватимуть до 30 січня. Проводитимуть їх на онлайн-платформі «Microsoft teams» з 18:30 до 21:30 год.

«Завданням навчання є сприяння соціальним змінам і забезпечення сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття та вміння вести безконфліктний діалог»,-  розповідають організатори.

Тренінг проводитимуть сертифіковані фасилітатори. Усі учасники отримають сертифікати міжнародного зразка  по завершенню.

Дедлайн подачі заявок до 15 січня 2021 року (23:50 год.). Заповнити анкету можна за посиланням.

Додамо, що про результати відбору відібраним учасникам буде повідомлено на вказану електронну пошту при реєстрації.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.