Про освіту

Молодь Сокальщини запрошують взяти участь у Курсі свідомих «Включайся!»

28-29 серпня у Львові стартує проект для молоді Львівщини «Курс свідомих «Включайся!».

Тренінговий курс відбувається в рамках Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, патрульної поліції Львівської області та ГО «Курси першої домедичної допомоги САВ» і є продовженням спільної роботи в сфері забезпечення особистої безпеки молоді та розвитку навичок домедичної допомоги. До участі у заході запрошуються молодь 16-30 років, яка проживає у Львівській області (перевага надається учасникам з районів Львівщини та ОТГ).

Програма тренінгу включатиме дводенне навчання: 1 день: психологічні аспекти стресостійкості. Тренер – Анна Лозова (практичний психолог) та ефективна самооборона (інспектори управління патрульної поліції) 2 день: домедична допомога (Василь Кашуба, громадська організація «Курси першої домедичної допомоги «САВ»). Організатори покривають витрати на проживання, харчування та роздатковий матеріал. Доїзд учасники оплачують самостійно. Для участі в курсі необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/wJZDpq2es9PMelZ22 до 16:00 год. 23.08.2018.

Учасники, які пройшли відбір, отримають повідомлення на електронну адресу 24.08.2018. Контактна особа: Софія Курман, тел.: 068 512 12 68.

Голос Сокальщини на GoogleNews