Про освіту

На Львівщині у комісії з обрання директора школи зможуть входити жителі громди

Щоб директорами шкіл на Львівщині ставали лише ті люди, які справді гідні цього високого звання: голова ЛОДА Максим КОзицький підписав важливий документ – Департамент освіти і науки Львівської ОДА розробив Типове положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти Львівської області.

Відтепер у конкурсну комісію, яка обиратиме кандидата, зможуть увійти не лише представники державних органів управління освітою, а й жителі громади.

Також у профільному департаменті пропонують враховувати додатки до дипломів усіх кандидатів, які хочуть зайняти посаду директора, а завдання для оцінювання кандидатів має готувати Міністерство освіти і науки України, а не місцевий відділ освіти, щоб уникнути будь-яких упереджень в оцінюванні.

З наступного тижня цей документ почнемо імплементовувати в процесі відбору кандидатів в усіх громадах Львівщини.

Типове положення про конкурс на посаду директорів шкіл – інноваційний проєкт, якого довго потребувала середня освіта України.

Пишаюся, що першою його реалізовує саме Львівська область. Вірю, що незабаром говоритимемо про імплементацію цього положення в усіх загальноосвітніх закладах нашої держави. Уже маємо схвалення від заступниці міністра освіти і науки Віри Рогової, яка нещодавно відвідала Львівщину з робочим візитом. – повідомив голова ЛОДА

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.