Про освіту

На Львівщині стартувала молодіжна літня школа «Разом до успіху» від Міжнародної організації з міграції

Долучились до навчань 23 учасники з різних областей України.

10 липня на Львівщині стартувала Молодіжна літня школа «Разом до успіху». Її організували для активної молоді з-поміж вимушених переселенців з усієї України та лідерів молодіжних громадських організацій.

Літня школа триватиме п’ять днів, під час яких учасники матимуть змогу дізнатися більше про безпечну міграцію, протидію торгівлі людьми, культурне різноманіття, громадянську відповідальність та лідерство, а також покращити свої лідерські та комунікаційні навички.

«Важливо, щоб активна українська молодь мала платформу, де б вони обмінювались думками, разом працювали над класними проєктами у соціальній сфері. Держава повинна розвиватись і рушієм цього розвитку є саме наша молодь. Крок за кроком ми відбудуємо сильну, вільну країну, за яку сьогодні воюють наші захисники, але починати потрібно з малого – з правильних виважених думок та ідей, а потім вчинків. Ми дякуємо нашим партнерам, які поділяють з Україною демократичні цінності та допомагають реалізувати найрізноманітніші проєкти. Та ще більше ми дякуємо нашій свідомій молоді. Ви – наше світле майбутнє!», – зауважив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Долучились до навчань 23 учасників з Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Херсонської, Кіровоградської, Тернопільської та Чернігівської областей.

«Ми дізнались про літню школу зі соціальних мереж. Вирішили подати заявку і, чесно кажучи, не очікували, що пройдемо відбір. Приїхали сюди, уже здружилися з багатьма учасниками. Ми навчаємось на першому курсі державного університету МВС, тому нас найбільше цікавить тема протидії торгівлі людьми», – розповіли учасниці школи «Разом до успіху» Тетяна та Тамара.

Після завершення школи її випускники за підтримки МОМ реалізують власні соціальні проєкти та заходи задля підвищення обізнаності молоді та інших груп населення із соціально важливих питань.

Організатори: Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, Агенція США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерство молоді та спорту України.

Голос Сокальщини на GoogleNews