Головна / Про освіту / На Львівщині цьогоріч не працювала жодна держпрограма в галузі освіти

На Львівщині цьогоріч не працювала жодна держпрограма в галузі освіти

У Львівській області 2014 року не працювала жодна державна програма в галузі освіти.

Про це розповів т. в. о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський під час зустрічі з громадою області у вівторок, 25 листопада.

Юрій Турянський зазначив, що заходи в освітній галузі фінансували лише в рамках Програми розвитку освіти Львівщини на 2013-2016 роки. Із 17,5 млн грн, які передбачає програма, вже освоєно 60% коштів.

Варто зазначити, що ви можете відправити свою дитину на навчання закордон. Однією з привабливих країн для здобуття вищої овсіти є США. В інтеренті ви самостійно можете найти всі , які приймають до себе студентів з інших держав. В США можна отримати дипломи бакалавра (3-4 роки навчання) або магістра (2 роки при наявності ступеню бакалавра) в одному з коледжів чи університетів, які поділяються на кілька типів.

«За ці кошти в жовтні 2014 року було відкрито дошкільні групи на базі загальноосвітніх навчальних закладів Городоцького району (75 місць), у Самборі (35), у Стрийському районі (25) та Сокальському районі (50 місць)», – розповів керівник облдержадміністрації.

Він додав, що в серпні цього року з обласного бюджету було виділено кошти міським та районним бюджетам на суму 10,5 млн грн. Із зазначеної суми на реалізацію мікропроектів передбачено 5 млн 600 тис. грн, зокрема на розвиток мережі навчальних закладів – 1 млн 600 тис. грн, енергозбереження в освітній сфері – 3 млн 800 тис. грн.

Як писав «Вголос», т. в. о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський прозвітував перед громадою про 100 днів своєї діяльності на посаді керівника області.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

19 − 12 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!