Про освіту

На Пустомитівщині відкрили добудовану школу

Новий навчальний рік в оновленій школі розпочали сьогодні учні села Верхня Білка на Пустомитівщині. Сьогодні тут урочисто відкрили добудований корпус. Будівництво тривало майже п’ять років і коштувало понад 41 мільйон гривень.

“В одинадцятьох нових класних кімнатах школи у Верхній білці зможуть навчатися до 250 учнів. Але крім класів, збудована також нова їдальня, спортивний зал, спеціалізовані навчальні кабінети хімії, фізики, біології та котельня, облаштовано шкільне подвір’я та сучасний спортивний майданчик. Я дуже радий, що тринадцять першачків, які сьогодні переступили поріг школи вперше, запам’ятають її саме такою – сучасною, новою, світлою і теплою. Звідси, з Верхньої Білки, щиро вітаю всіх освітян і школярів Львівщини з новим навчальним роком. Бажаю їм, а також і батькам, міцного здоров‘я, успіхів у навчанні та натхнення”, – наголосив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Добудова школи у Верхній Білці коштувала майже 41 мільйон 200 тисяч гривень. Зокрема, з держбюджету надійшло 35,336 мільйона гривень (32 млн – з ДФРР, решта – субвенція на соціально-економічний розвиток), а з місцевого – понад 5,8 мільйона гривень.

Нагадаємо, за останні кілька тижнів на Львівщині відкрили відразу кілька шкіл, садочків та спортивних майданчиків. Зокрема, це садочки у Борщовичах та Нагуєвичах. А сьогодні вперше зустріли учнів відразу три школи – у Викотах на Самбірщині, Верхній Білці на Пустомитівщині та Верхньому Синьовидному на Сколівщині. Також від сьогодні офіційно запрошує на тренування реконструйований стадіон “Скіф” у Львові.

65768532
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.