Про освіту

На Сокальщині школи працюватимуть до 30 грудня, в Червонограді школярі підуть на канікули з 25 грудня

На Сокальщині школи прийматимуть учнів до останнього дня року а на зимові канікули підуть вже у 2021-му

Про це повідомила начальник відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслана Антонюк.

Таке рішення пов’язане з непростою епідемічною ситуацією в районі та Україні загалом. На Сокальщині через високий рівень захворюваності деякі школи вже були на вимушених канікулах. Зараз учителі вичитують години, тому навчання триватиме до 30-31 грудня. З 1 до 10 січня включно освітні заклади підуть на канікули, а 11 січня мали б виходити на навчання. Освітяни очікують відповідного офіційного листа від Міносвіти та науки України чи Департаменту освіти Львівської ОДА – про запровадження зимового нокдауну з 8 до 24 січня. І тоді школи переведуть на дистанційне навчання.

До якого числа навчатимуться учні на Сокальщині

У Сокалському районі школи проводитимуть навчання до останнього дня…

Опубліковано Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград Пʼятниця, 11 грудня 2020 р.

Коли червоноградські школярі підуть на канікули?

Зимові канікули у школах Червонограда імовірно не переноситимуть у зв’язку із запровадженням Урядом зимового локдауну з 8 до 24 січня.

Як повідомив начальник міського відділу освіти Ігор Гомонко, наразі все залишається, як і планували. Школярі підуть на канікули з 25 грудня до 10 січня. А після цього освітні навчальні заклади можуть перевести на дистанційне навчання. Тим більше, що школи до віддаленого навчання готові краще, аніж навесні. Дошкільні заклади не закриватимуть.

 

Соснівський ліцей №1 пішов на дистанційне навчання

Рішення про віддалене навчання педагогічний колектив цього навчального закладу прийняв у п’ятницю, 11 грудня.

За словами начальника відділу освіти Сокальської райдержадміністрації Руслани Антонюк, причиною для цього став високий рівень захворюваності серед учителів – занедужали 20% педагогів. Уроки для школярів Соснівського ліцею №1 проводитимуть дистанційно наразі упродовж трьох днів: 14, 15 та 16 грудня.

Як продовжать навчання учні: за шкільними партами чи онлайн – вирішать 16 грудня.

Голос Сокальщини на GoogleNews