Про освіту

На Сокальщині відбулася зустріч з відомим композитором Михайлом Добрянським

Святкова атмосфера панувала у Сокальському дитсадку №7 «Соколятко». Двері нашого закладу радо відчинилися для музиканта і композитора Михайла Добрянського, мешканця с. Суховоля Бродівського району. Музичні керівники району та дошкільнята мали змогу познайомитися із чудовими поезіями та піснями. У його доробку більше ста пісень. Творчість композитора цікава, багатогранна. Пісні гармонійні і мелодійні, доступні для виконання наймолодшим. Тому й так припали до душі і дітям, і вихователям, і вчителям. А також усім, хто бажає пізнати красу та довершеність музики і слова.

Нова доба вимагає нового репертуару, щоб виховувати нове покоління. Це й спонукало, Михайла Добрянського взятися за написання творів. Захоплення, яке згодом переросло у визнання – і не дивно, тому що це творча, енергійна, комунікабельна, весела особистість. За двадцять років Михайло Добрянський створив стільки пісень, що їх вистачило на десять компактдисків. Він презентував свої твори, а також музичнопоетичні збірки: «Пісенне мереживо», «Пом'янімо тую славу», «Про тебе, мій краю». У кожного твору своя історія, яку із захопленням слухали гості.

Михайло Васильович був приємно вражений та здивований, коли почув власні пісні у виконанні наших дошкільнят. Їх розучила з дітьми музичний керівник закладу Інга Михайлова.
Швидко і непомітно сплинув час спілкування з творчою людиною. Методист райметодкабінету Марія Тимошик щиро подякувала композитору за цікаву і неповторну зустріч, враження від якої залишаться надовго.
 
Мирослава ВОЙТКО, вихователь-методист ДНЗ №7 м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.