Головна / Про освіту / На Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси

На Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси

 Напередодні Міжнародного Дня захисту дітей, на Сокальщині відкрили два навчально-виховні комплекси: Глухівський НВК «ЗШ І ст. – дитячий садок» та Лещатівський НВК «ЗШ І ст. – дитячий садок». У відкритті взяли участь голова обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк, начальник Головного управління освіти та науки ОДА Михайло Брегін, голова райдержадміністрації Микола Мисак, заступник голови РДА Наталія Карташова, голова районної ради Ігор Дацюк, його заступник Володимир Чуб, начальник відділу освіти Сокальської РДА Роман Монастирський та інші.

В районі діє Програма розвитку дошкільної освіти Сокальського району на період 2008-2011 роки, завдяки їй і відкрито в селах Глухові та с. Лещатові навчально-виховні комплекси «ЗШ І ст.- дитячий садок». Було фінансування й з обласного бюджету.

Ремонтні роботи по реконструкції цих освітніх закладів виконували ПП “Сузір”я” (депутат районної ради Петро Пилипчук) та ПП “Ромос” (депутат обласної ради Роман Швед).

Навчально-виховні комплекси «ЗШ І ст.- дитячий садок» освятили священики, а поважні гості перерізали символічні стрічки. Майбутні вихованці декламували віршики, співали пісні. Їм гості привезли чимало подарунків.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!