Міський голова Львова Андрій Садовий оглянув територію школи № 78. Мер запропонував, щоб школа спільно з церквою облаштувала дитячий і спортивний майданчики, щоб були місця для громадського відпочинку.
Також обговорили можливість облаштування між школою та храмом парковки. Про це повідомили у ЛМР.
«Ми б хотіли біля школи облаштувати спортивний і дитячий майданчики. Можемо до цієї роботи долучити отців із храму, забудовників мікрорайону», — зазначив Андрій Садовий.
Також, за ініціативи вчителів школи, мер запропонував розглянути можливість продовження трамвайного маршруту № 8 із Сихова в цей мікрорайон.
Автор фото – Роман Балук
У свою чергу, вчителі навчального закладу запропонували розглянути у перспективі можливість добудови одного нового корпусу школи, оскільки зацікавленість у послугах навчального закладу є велика.
«Треба сюди запросити модерних архітекторів, бо є різні варіанти. Ми, наприклад, цього року оголосили конкурс на цікавий проект для музичної школи на вулиці Личаківській. Ваша ідея мені дуже подобається. Ми в цей район вкладаємо великі кошти в інфраструктуру, відповідно мікрорайон отримує свою привабливість. Ви повинні дати розуміння технічного завдання — скільки треба класів, чи треба актовий, спортивний зали. Можна оголосити конкурс на перепланування цього шкільного ареалу. Конкурс цікавий тим, що ти отримуєш багато цікавих проектів і можеш обирати. Думаю, це спроектувати можна за 4−5 місяців», — сказав мер міста.
Андрій Садовий поділився з львів’янами плани майбутніх покращень життя Львова.
«Ми ще маємо одну таку ідею, яка може здатись нереалістичною, — щоб можна було пити воду з крану в будь-якій частині міста. У Франківському районі, наприклад, у нас вже хлорування води нема. Зараз працюємо над питанням твердості води. Ми маємо технології, які дозволяють чистити труби зсередини.
Також у нас масштабні плани щодо змін у лікарні на Топольній. Трансплантологія — це вершина медицини. Зараз там відбулись кардинальні зміни. За наступні роки в цю лікарню плануємо інвестувати 300 млн, щоб ця лікарня стала базовою не тільки в Україні, а й у центральній та східній Європі. Там ми вже працюємо, щоб облаштувати вертолітний майданчик”, — розповів місткий голова.
Нагадаємо, будівля школи № 78 розташована на вул. Замарстинівській, 132 та побудована в 1930 році У ній працюють 62 педпрацівників, функціонують 24 класи, в яких навчається 621 учень.
На ремонтно-будівельні роботи впродовж 2015−2019 років у бюджеті розвитку міського бюджету Львова використано кошти загальною сумою понад 4 млн грн, а саме:
У 2015 році (85,3 тис. грн):
- Капітальний ремонт даху — 43 тис. грн.
- Капітальний ремонт інженерних мереж — 33 тис. грн.
- Придбання підручників — 9,3 тис. грн.
У 2016 році (1,1 млн грн):
- Капітальний ремонт із заміною вікон — 174 тис. грн.
- Капітальний ремонт з благоустроєм прилеглої території – 506 тис. грн.
- Капітальний ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій — 99 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання- 98 тис. грн.
- Придбання підручників — 11 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання (кабінет фізики) — 250 тис. грн.
У 2017 році (134 тис. грн):
- Капітальний ремонт із заміною вікон — 75 тис. грн.
- Придбання обладнання довгострокового користування — 22 тис. грн.
- Придбання підручників — 37 тис. грн.
У 2018 році (747 тис. грн):
- Капітальний ремонт із заміною вікон — 316 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання для початкових класів (нової української школи) — 202 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання для дітей з особливими освітніми потребами — 13 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання (спортінвентар) -20 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання (мультиборд) — 141 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання — 31 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання (3D принтер) — 21 тис. грн.
У 2019році (746 тис. грн):
- Капітальний ремонт санвузлів — 211 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання для початкових класів (нової української школи) — 171 тис. грн.
- Придбання обладнання для дітей з особливими освітніми потребами — 14 тис. грн.
- Придбання комплектів комп’ютерів для підвищення якості освіти — 180 тис. грн.
- Проведення інтернету 18 тис. грн.
- Придбання підручників — 11 тис. грн.
- Придбання обладнання та предметів довгострокового використання (мультиборд) — 139 тис. грн.
На 2020 рік передбачено 1,2 мільйони гривень, які передбачені на придбання різноманітного обладнання, ремонті роботи на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт спортивного майданчика.
відео: Андрій Андрух