Про освіту

На території Національного університету «Львівська політехніка» режим карантину продовжено до 31 грудня

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 року № 956  «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року №641», відповідно до наказу ректора № 594-1-10 від 12.11.2020 року на території Національного університету «Львівська політехніка» продовжено встановлений режим карантину на термін до 31 грудня 2020 року.

Про це Голосу Сокальщини повідомили у НУ “Львівська політехніка”

У цей період навчання в Університеті відбуватиметься з використанням технологій дистанційного навчання у формах:

◾інтерактивних групових та індивідуальних консультацій;

◾відеолекцій (відеопрезентацій) з індивідуальним або груповим консультуванням осіб, що навчаються;

◾вебінарів із обговорення навчального матеріалу через BigBlueButton, Skype, форум, чат, зворотній зв’язок, завдання, опитування, тестування та семінар у ВНС Львівської політехніки.

Директори інститутів та коледжів, завідувачі кафедр, керівники НДЛ повинні забезпечити роботу науково-педагогічних, педагогічних, наукових працівників та інших категорій персоналу в межах затверджених робочих графіків.

Науково-педагогічні працівники кафедр організовують контроль засвоєння здобувачами вищої освіти лекційного матеріалу, передбаченого робочими програмами навчальних дисциплін за вказаний період за допомогою ВНС Львівської політехніки.

Студенти та працівники Університету зобов’язані інформувати керівників структурних підрозділів про появу симптомів, характерних для захворювань на коронавірусну інфекцію.

Керівники структурних підрозділів повинні впровадити заходи безпеки щодо недопущення занесення і розповсюдження коронавірусної інфекції в Університеті.

65993924
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.