Про освіту

На Жвирці представники районної та місцевої влади провели зустріч з учнями 5-6 класів школи

В рамках реалізації проекту “Підвищення доступності прикордонної дорожньої інфраструктури в районах: Замойському (Польща) і Сокальському (Україна) у поєднанні з промоцією екологічних проектів” учасником якого є Жвирківська селищна рада, представники районної та місцевої влади провели зустріч з учнями 5-6 класів школи.

Голова районної ради М.М.Пасько розповів про мету та шляхи реалізації даного проекту. Селищний голова І.С.Кошлай наголосив на тому як зміниться інфраструктура селища при реалізації проекту.

Учасники зустрічі запропонували учням взяти участь у конкурсі малюнків “Відновлювальні джерела енергії – шлях до кращого майбутнього” та ознайомили з умовами даного конкурсу. Його метою є просування відновлювальних джерел енергії і визначення практичного застосування відновлювальної енергії в повсякденному житті, про що спілкувалася з учнями вчитель географії Т.Ю.Пукас.

Цікавою була розповідь працівника ДПС Колінцьо О. щодо сприяння безпеці дорожнього руху. В ході зустрічі учні дізналися багато цікавої інформації, завдання для участі у конкурсі а також отримали подарунки.

Ми раді що стали учасниками даного проекту!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.