Про освіту

Найцінніше – здоров’я та сім’я

З метою поліпшення співпраці батьків і школи та залучення до здорового способу життя у Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенівліцей" відбулось традиційне свято "Тато, мама, я  спортивна сім’я", яке провела педагогорганізатор школи Уляна Соболь. У ньому взяли участь сімейні команди учнів 34 класів.

Розпочалося свято з урочистого оголошення команд. Цікаві конкурси вимагали використання різноманітних здібностей: кмітливості, спритності, фізичної витривалості, вправності. Діти бігали, стрибали, змагались у різних конкурсах, а найбільше у зібраності і дружності команд. Адже сім’я  це велика сила, а дружна сім’я  крок до перемоги.

За результатами усіх конкурсів команди посіли такі місця: І місце  сім’я Минів, 4 Б клас; ІІ   сім’ї Груби, 3А кл., Сенюк, 4 В клас; ІІІ  сім’ї Навроцьких, 4А клас, Предзимирських, 3Б клас, Михалюк, 3В клас. Вітаємо сім’ю учениці 4Б класу Вікторії Минів, яка посіла І місце у шкільному родинному спортивному святі "Тато, мама і я  спортивна сім’я" серед команд 34 класів та бажаємо перемоги в окружних змаганнях.

Іванна АНТОНЮК.

гаджет

Голос Сокальщини на GoogleNews