Головна / Про освіту / Нарешті вступив?!

Нарешті вступив?!

Добігла кінця цьогорічна вступна кампанія, яка виявилася складним випробуванням для всіх, без винятку, абітурієнтів. Протягом місяця майбутні студенти мали можливість подати документи до п’яти вишів на три спеціальності в кожний. На перший погляд, часу – більш, ніж достатньо, аби зробити правильний вибір, однак недавніх шкільних випускників найбільше хвилював результат вступних «перегонів», який, зрештою, і вирішив їхню долю. Абітурієнти2012 мали можливість обрати потрібний університет також за допомогою електронної системи вступу. Нею скористалася значно більша кількість бажаючих, ніж минулого року.

Незмінним залишилося висвітлення балів вступників у інформаційній системі «Конкурс», що значно полегшує процес вступу. Адже тут весь час: від моменту подачі документів і аж до прийому на навчання, можна стежити за змінами, які відбуваються в списках зарахованих на той чи інший факультет.

Отож, вдало подолавши важкий рубіж – вступ до вищого навчального закладу, молоді люди можуть полегшено зітхнути і з ентузіазмом розпочати нову сторінку свого життя – здобування вищої освіти.

Марічка МИШОК, с. Хоробрів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!