Про освіту

Тиждень англійської мови – навчання та розваги

Англійська мова – мова міжнародного спілкування. Можливості англійської мови безмежні, без сумніву, вона є важливою складовою життя сучасної людини. Традиційно з 15 по 19 лютого у школі проходив тиждень англійської мови. Вчителі іноземних мов організували і провели чимало різноманітних навчальних заходів. Другий день тижня відзначився проведенням Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Puzzle», в якому взяли участь 11-7 учнів з 3-го по 10-ий класи. До проведення заходів англійською мовою була залучена гостя з Лондона Соломія Чабан, батько якої є родом із Сокаля та навчався у нашій школі. Учні з великим захопленням спілкувались англійською мовою з носієм мови та дізнались багато інформації про особливості навчання у школах Великої Британії. 

Найерудованіші і впевнені у своїх знаннях учнів 7 класів (вчитель І. Груша) були учасниками конкурсу «Mr/ Miss English!». Переможцями стали: В. Михальов, В. Фанта (Mr/Miss English), В. Кіх, А. Зіньків (Miss Sympathy), Х. Квієті, А. Грем (Miss Beauty), С. Чернявська, А. Павлюк (Miss Smile). 16 лютого вчитель І. Груша провела виставку англійської книги – «THE EXHIBITION OF ENGLISH BOOKS», яка викликала інтерес не тільки у старшокласників, а й у молодших школярів. 

Вчитель англійської мови О. Фарина провела з учнями 11-их класів віртуальну подорож англомовними країнами. Випускники школи добре обізнані із географією, історією країн, у яких офіційною є англійська мова. У процесі підготовки до цього заходу вчитель поставила перед учнями завдання, що включало у себе пошук інформації про відомих людей англомовних країн, а також про цікаві події та фестивалі, що відбуваються на території цих країн. Свої виступи учні супроводжували показом презентацій із цікавими фотографіями. П’ятикласники (учителі О. Петриняк, Л. Драганчук, О. Матвійко, Н. Дирда) влаштували виставку проектних робіт «Свята і традиції в Україні та Британії», а також весело відсвяткували День святого Валентина, взявши участь у цікавих командних конкурсах, привітали друзів, обмінялися валентинками. Шестикласники разом з учителем О. Петриняк вирушили у віртуальну подорож по Британії. Вони взяли участь у конкурсі екскурсоводів по Лондону. Переможці Вікторія Білаш та Христина Мандрик (6-А) і Анастасія Нестерук (6-Б) одержали солодкі сувеніри з Англії. 

Лялькові вистави «Хатинка у лісі» та «Вовк і троє щенят» були продемонстровані учнями 9-А та 9-Б класів для учнів початкової школи. Керівник гуртка – З. Ільницька. У 1-А та 1-Б класах було проведено свято Balloon Party. Вчителі англійської мови О. Фарина, Н. Фенчин та Г. Хмара запропонували першокласникам взяти участь у різноманітних конкурсах та іграх. Відомо, що гра дарує дітям радість, адже сам процес гри сповнений несподіванок, а результат – таємниця. Участь учнів у конкурсах та іграх допомагає подолати несміливість, набути віри в себе, у свої вміння та спонукає учнів до вивчення англійської мови. 

Тиждень англійської мови завжди викликає великий інтерес учнів до заходів, які проводяться виключно англійською мовою. Мотивація до вивчення іноземної мови – одне з ключових завдань педагогів нашої школи.

Леся Драганчук, заступник директора Сокальської СШ І-ІІІ ст. № 3.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.