Про освіту

Тиждень англійської мови відбувся в Сокальській школі

У Сокальській ЗШ IIII ст. №3 проведено тиждень англійської мови. Учні з ентузіазмом взяли участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, проектних роботах, заочних подорожах. Кожен день був насичений цікавими подіями, які підсилювали інтерес дітей до англійської мови та активізували спілкування іноземною.

Зокрема, для учнів 111 класів проведено вікторину «Як добре ти знаєш Великобританію?» Її підсумки показали, що школярі цікавляться та знають країну мови, яку вони вивчають. Багато з них мають бажання у майбутньому навчатись за кордоном. Із захопленням молодші школярі відвідали лялькові вистави, підготовлені вчителем англійської мови З. Ільницькою. Діти слідкували за діями казкових героїв, що спілкувались англійською, та виявляли розуміння подій гучними оплесками.

Варто відзначити конкурс знавців правопису англійських слів (вчитель О. Петриняк), проведений у третіх класах, переможцями якого стали Х. Барбарук (3А кл.) та А. Кацьма (3Б кл.). У 46 класах проведено брейнринги, під час яких учні показували знання з історії Великобританії, її символів та традицій. Команда 6Б кл. «Трилисник» (вчитель І. Гарасимчук) виявила відмінні знання. Учні 8х класів взяли активну участь у конкурсі проектів «Мандруємо Україною», організованого вчителем О. Гуральською. Конкурс показав вміння школярів правильно висловлюватись  англійською мовою та креативно мислити. Переможцем стала команда 8Б класу з проектом «Сім чудес України».

Учні 1011 класів взяли участь у конкурсі на кращого читача, організованого вчителем Л. Матвіївим. Кращими читачами визнано Ю. Ковпак та М. Бурдяк (11 кл.), і У. Нікуліну (10 кл.). Одинадцятикласники (вчитель Л. Драганчук) провели святкову радіогазету до Дня святого Валентина. Вони ознайомились із традиціями святкування Дня закоханих у світі та історією створення валентинок. На завершення тижня проведено літературномузичний вечір «Святкуємо День Валентина» (вчитель О. Гамай), на якому обрали короля та королеву балу 9А кл. – С. Луціва та С. Балашову, 9Б кл. – Д. Копилова і М. Авдєєву.

Під час проведення тижня англійської мови кожен з учнів мав змогу показати свої знання з англійської мови, проявити себе актором, знавцем та інтелектуалом. Предметний тиждень завжди викликає інтерес у школярів, сприяє розвитку навиків спілкування та мотивації до вивчення іноземної мови.

Леся ДРАГАНЧУК, голова шкільного методоб’єднання вчителів англійської мови Сокальської ЗШ IIII ст. №3.             

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.