Головна / Про освіту / Тиждень духовності у Стенятинській школі

Тиждень духовності у Стенятинській школі

Вже стало доброю традицією у Стенятинській школі під час Великого Посту проводити тиждень духовності. Вчитель християнської етики Стефанія Хмара разом з учнями провела конференцію на тему "Господи, навчи нас молитися", де всі учасники мали змогу подорожувати "Дорогою молитви", сторінками Біблії. Восьмикласники взяли активну участь у проведенні конференції. Найактивнішими були Олександра Мовчан, Мирослав Гесик, Іванна Боярчук, Дмитро Ярош та Андрій Федашко.

Учасники конференції багато розповідали про видатного Архіпастиря, митрополита Андрея Шептицького. Пісня "Моліться, люди, всі до Бога" змусила всіх задуматися над значення молитви для християнина.

Під час тижня духовності тривала виставка творчих робіт на тему "Все це дари Божі", парад біблійних цитат та вернісаж "Моя городина  Божий Дар".

Вчителі з школярами слухали реколекційні науки під проводом настоятеля храму Чесного і Животворящого Христа Господнього о. Володимира Августовського, який відправив молебень за здоров'я учнів, вчителів та за мир в Україні. Це відбулося біля образу Діви Марії, котрий подорожує школами Сокальщини. Без молитви неможливо будувати справжнє християнське життя. 

Ірина ПАВКОВИЧ, голова методоб'єднання класних керівників Стенятинської ЗШ I-III ст.

Фото Наталії Стасюк.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + 19 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!