Головна / Про освіту / Тиждень духовності у Хоробрівській школі

Тиждень духовності у Хоробрівській школі

Святе Письмо навчає: «Не хлібом єдиним житиме людина, а кожним словом, що походить з уст Божих». До цього слова Божого, як невичерпного джерела Божої мудрості, припадали увесь тиждень учні Хоробрівської ЗШ I-III ступенів під час тижня духовності, який переслідував мету: наблизити учнів до Бога, нагадати усім про дні Великого посту, замислитися над своїми вчинками і в майбутньому стати не лише освіченою, а й доброю та побожною людиною.

Кожен день розпочинався у школі зі спільної молитви з о. Романом і о. Василем, яка супроводжувалася притчами та катехитичними науками, які виголошували священики. Учні, вчителі, батьки разом молилися за всіх дітей, які навчаються, за їх наставників, за батьків, за толерантне ставлення до людей з особливими потребами, за любов і мир між людьми в Україні та світі. Парохи намагалися достукатися до кожного дитячого серденька, щоб вони виконували Заповіді Божі, щоб зростали на потіху батькам. Тиждень відбувся під керівництвом вчителя християнської етики Ольги Мотник.

Відбулося чимало заходів: виставка малюнків, конкурси, заочні подорожі, перегляди мультфільмів, які змусили задуматися присутніх про милосердя і доброту. У шкільному коридорі учні мали змогу познайомитись із виставкою духовної літератури. Також школярі приступали до Святих Тайн Покаяння та Святого Причастя у сільському храмі. Наступного дня відбулась гра «Що? Де? Коли?», на якій був присутній о. Роман Ткачик.

На завершення тижня духовності провели Хресну дорогу для дітей та молоді «Тернистий шлях Ісуса Христа, Сина Божого». Священики закликали дітей та вчителів відвідувати Божий храм, думати про духовний світ, намагатися бути чуйними, добрими, милосердними не лише у час Великоднього посту. Спільна молитва дітей і вчителів, спільна Хресна дорога обов'язково залишать добрий слід у серцях дітей, стануть жертвою в ім'я повноцінного і змістовного нашого життя.

Віримо в те, що зерна Божої науки, засіяні під час тижня духовності, рясно зійдуть і дадуть хороші плоди.

Ганна ПЛЕТЯК, учениця 10 кл. Хоробрівської ЗШ І-ІІІ ст.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 + 6 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!