Головна / Про освіту / Тиждень іноземних мов у Сокальській школі

Тиждень іноземних мов у Сокальській школі

Кафедра іноземних мов Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №3 щороку організовує та проводить різноманітні заходи під час Тижня іноземних мов. Він у нашій школі вже давно став довгоочікуваною подією і своєрідним творчим звітом, якому передує щоденна кропітка робота усього колективу кафедри, сприяє поглибленню зв’язків між учнями, вчителями та батьками загалом. Тиждень іноземних мов проходив з 9 по 13 лютого та розпочався радіо-лінійкою, на якій було оголошено програму свята іноземних мов і запрошено до активної участі.

Варто зазначити, що школярі з великим інтересом брали участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, квестах та змаганнях, показуючи високий рівень навиків та умінь з англійської мови. Так, зокрема для учнів 1-х та 2-х класів проведено конкурссвято «Balloon Party». Учителі І. Гарасимчук, О. Матвійко, М. Микита, Н. Шарова підготували цікаві конкурси для школярів. Учні виконували різноманітні завдання, які містилися у повітряних кульках: на правильне читання слів, розгадування анаграм. Особливо їм сподобалося завдання, у якому потрібно було мімікою зобразити тваринку. 

У 3х класах учителі О. Матвійко, М. Микита, Н. Попович, Н. Фенчин провели конкурс «Spelling Race». Учні показали свої знання з англійської мови, виконуючи завдання на розгадування слів і кросвордів. Для п’ятикласників Тиждень іноземних мов розпочався творчим конкурсом проектів «British Holidays and Celebrations». Найкращими було визнано роботи Христини Мандрик (5-А кл.) та Анастасії Чепелюк і Софії Олексович (5-Б кл.). У п’ятницю учителі англійської мови О. Петриняк, М. Микита, Н. Попович влаштували учням захопливий квест «English Express Quest», де учасники продемонстрували знання англійської мови з різних навчальних дисциплін: математики, географії, біології, змагалися у декламуванні віршів та перекладацькій майстерності. Переможцями стали команди у складі В. Білаш, Б. Олеська, В. Шукатки, М. Фігурка (5-А кл.) таучасники команди 5-Б кл. В. Алексєєвський, Є. Боярчук, А. Нестерук, С. Олексович, Д. Педа, В. Прядка, Х. Стемковська.

Проектною роботою були охоплені четвертокласники, які створювали «Valentine’s cards» та були залучені до «English Fest»(вчителі Л. Драганчук, Н. Дирда) та п’ятикласники, які виконували проекти «Valentinskarten», «Meine Freizeit» на німецькій мові (вчитель О. Гамай). Вчителі І. Груша, О. Фарина з шестикласниками поринули у незвичайну подорож у країну, мову якої вивчають. Учні вміло виконували поставлені перед ними завдання та підтвердили свої знання про звичаї, традиції та національні символи Великобританії. Учні 9 класів декламували вірші українських та англійських письменників у День поезії, організований вчителем І. Грушею. Переможцями стали С. Венгель, І. Грицик, В. Швед, А. Якубишин, Ю. Гейко, А. Сологуб, Л. Плюхін, Л. Курило (9-А кл.) та Я. Ковч, А. Литвиненко, Н. Олесько, М. Садловська, О. Будзінський (9-Б кл.).

Під час Тижня іноземних мов у семикласників вчителями О. Гуральською, Н. Дирдою та Л. Матвієвим проведений конкурс мініпроектів під назвою «Did You Know That…?» (Чи знаєш ти?) Учні знаходили цікаві факти про Великобританію, і в групах створювали навчальні проекти (найактивнішими були: І. Грисюк, М. Керницький, Н. Слюсар, І. Ковлевич, В. Антонова, В. Ковальчук, Г. Лисак, Л. Леганчук, А. Юдіна).

Учні 10-х класів змагалися в інтелектуальній грі «Everything about the United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland» (з історії Великобританії) та довели важливість знання англійської мови у сучасному світі. Брейнринг був організований вчителями О. Гуральською та О. Фариною.

Онлайн змагання на кращого читача було проведено між 10-А і 10-Б класами (вчитель Л. Матвіїв). У результаті конкурсу переможцями стали У. Проць, В. Ілечко, О. Лазорик (10-А клас), Я. Бурковська, В. Семак, К. Кардаш, С. Шевчук (10-Б клас). Учні 11-х класів змагались у вікторині, організованій вчителями Г. Гордейчук, М. Гурською, на знання німецької та французької культур. 

Особливої уваги заслуговує діяльність вчителів англійської мови З. Ільницької і О. Фарини щодо залучення учнів до роботи у ляльковому та драматичному гуртках, до інсценізації казок. Учні початкових класів отримали задоволення від перегляду лялькової вистави «The Prince Frog» та драматичних вистав « Сinderella», «The cat and the crane», «The wolf and three kittens», «Tom Sawyer», підготовлених вчителем О. Фариною. Як відомо, участь учнів у виставах сприяє розвитку навиків спонтанного говоріння іноземною мовою.

Тиждень іноземних мов викликав загальний інтерес не тільки в учнів, а й батьків. Кафедра іноземних мов продовжуватиме інноваційну діяльність, спрямовану на формування комунікативної компетенції учнів, розширення їх світогляду та розвитку творчого потенціалу молоді.

Леся ДРАГАНЧУК, заступник директора з навчальновиховної роботи Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3.

  

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

11 − eleven =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!