Про освіту

Незабутня подорож до Берліна

Делегація Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3 у складі директора школи М. Бобрецького, заступників директора з навчальновиховної роботи Л. Драганчук та Н. Нестерук, учителя німецької мови М. Гурської нещодавно побувала у Німеччині на запрошення Берлінської школи «Регенбоген». Дружба між нашими школами триває вже 15 років, протягом яких здійснюється обмін досвідом викладання різних предметів і особливо іноземних мов. Міжнародна співпраця з педколективом школи «Регенбоген» розширює світогляд учнів нашої школи, сприяє пізнанню іншомовної культури через безпосереднє спілкування з носіями мови. Учні регулярно їздять у Берлін та зустрічаються із школярами школи «Регенбоген» у Сокалі.

26 вересня друзі з Німеччини святкували 25-річчя з дня заснування своєї школи. Ідея святкування була запозичена саме у нас, коли делегація вчителів та учнів з Берліна побувала на святкуванні 40-річчя з дня заснування Сокальської СШ І-ІІІ ст. №3. Зустріла нас школа з неймовірною теплотою та привітністю. Завдяки директору школи Гайдрун Бьомер, учителям Гансу Беетен та Елізабет Зайдер, перебування сокальчан у Німеччині було цікавим, захопливим та пізнавальним. З особливим інтересом ми оглянули постерипроекти на стінах у приміщенні школи, які висвітлювали історію її заснування, ознайомились з художньою творчістю дітей та на згадку про перебування зробили запис українською та німецькою мовами у гостьовій книзі. А також побували на екскурсіях у різноманітних визначних місцях Берліна, і звичайно, у Рейхстазі. 

Завжди приємно зустрічатись з колегамиоднодумцями навіть тоді, коли спілкуєшся на різних мовах. Ми з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч з педагогічним колективом Берлінської школи «Регенбоген». Мова дружби зрозуміла для всіх.

Леся ДРАГАНЧУК, заступник директора Сокальської СШ І-ІІІ ст. № 3.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.