Про освіту

Нові методи навчання використовують у Сокальській гімназії

З метою ознайомлення учнів із кращими зразками української класики та творами сучасних авторів, розвитку читацьких смаків та інтересів, удосконалення навичок виразного читання та виховання високих моральних цінностей, бібліотекар Сокальської гімназії імені Олега Романіва Любов Пушкарська планує чітку систему роботи. От і недавно провела виховний захід-телепередачу "Надзвичайні новини Книжкового Королівства". Ведучими свята були Р. Пісня (4Б кл) і Л. Паньків (3Б кл), а учасники мали можливість мандрувати творами Я. Стельмаха, В. Чемериса, Г. КвіткиОснов’яненка, О. Коломійця, О. Весни. Учні інсценізували найяскравіші гумористичні і навіть філософські уривки творів, співали, танцювали. І якось невимушено і логічно прийшли до висновку, що зло не має влади, як про це писали Марія і Сергій Дяченки у книзі "Ключі до Королівства".

Глядачі уважно спостерігали за подіями на сцені і відчувалося, що кожному в цей час хотілося розгорнути книгу, щоб не бути схожими на тих, у кого " розуму вже стоптане взуття". Під час інформаційнопізнавального дійства вразили артистизмом усі учасники, а їх було аж тридцять.

Захоплено спостерігали за грою учні  потенційні читачі…

Що ж можна зробити, щоб книга стала добрим другом, помічником, порадником для кожного учня?

Наближаються літні канікули, під час яких у наших дітей буде чимало вільного часу, щоб відпочити, набратися сил і… прочитати багато цікавих книг. Адже сучасне суспільство жорстоке і через телебачення і Інтернет нерідко пропагуються не ті цінності, які ми, батьки і вчителі, виховуємо в дітях. І так важливо, щоб вони, діти, які потребують тепла, не шукали його "в чужих янголах", а змогли знайти підтримку в розумних людей і цікавих книгах. Адже думка про те, що література  підручник життя, не нова, але, не дивлячись на банальність, це твердження єдино правильне. Чим більше читатиме наша дитина, тим краще вона орієнтуватиметься в житті і знатиметься на людях. Залучаючи дитину до книги, ми тим самим допомагаємо їй бути успішною в житті.

Галина ТИМЧИШИН, вчитель української мови та літератури, заступник директора з виховної роботи Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.