Головна / Про освіту / Новини Тартаківського освітнього округу

Новини Тартаківського освітнього округу

Свято Валентина – одне з найулюбленіших серед учнів Горбківської школи. Діти з трепетом відсилають один одному валентинки, вітають вчителів. Дев’ятикласники провели свято «Кохання – це зауваження на уроці…», на якому визначили ідеальну пару школи.
Були влаштовані конкурси для чотирьох пар. Дівчата та хлопці відповідали на різні запитання серйозного та жартівливого характеру, приходили на побачення, де юнаки дарували квіти і освідчувалися в коханні.

Ідеальну пару визначало журі кількістю сердечок, зібраних серед глядачів. Нею стали Юлія Мазан та Василь Трохимчук.

Оксана ТРОХИМЧУК, учениця 9 класу Горбківської ЗШ І  ІІ ст.

* * *

Нещодавно в Тартаківському НВК «ЗШ ІІІІ ст. – ліцей» було відзначено двохсотріччя з дня народження видатного письменника, громадського і культурного діяча, провідника національного відродження на західноукраїнських землях Маркіяна Шашкевича.

Вчителі української мови та літератури С. Бондарчук, О. Звадюк, М. Матерна та восьмикласники провели урокконференцію «Провісник національного відродження», присвячений життю і творчості митця. Вчителі підготували презентацію, яка відтворила події з життя Маркіяна Шашкевича, а учні розповіли про нелегку долю нашого подвижника.

Підсумувала конференцію О. Звадюк: «Доля подарувала Україні постать воістину непересічну і харизматичну, талановиту і щиро патріотичну, жертовну на благодіяння».

Ірина МАЛИЧКОВИЧ, член гуртка журналістики.

* * *

У Княжівській ЗШ ІІІІ ст. протягом лютого відбулись засідання окружних методичних об’єднань вчителів світової літератури, географії, математики.

Вчителі світової літератури брали участь у годині поезії «Чари світової поезії», на якій були присутні директор школи Світлана Новосад, вчителі світової літератури Тартаківського освітнього округу.

Годину поезії підготувала вчитель світової літератури Ольга Оміляновська. Кращі учні 89 класів, знавці та любителі поезії, підготували електронні презентації на теми: «Давньогрецька лірика», «Лірика епохи Середньовіччя», «Поезія доби Відродження».

Цікавим був відкритий урок з географії на тему «Південна Америка». Його провели у вигляді гри, а підготувала вчитель географії Княжівської ЗШ ІІІІ ступенів Л. Човага з семикласниками. Основна частина уроку проходила у вигляді конкурсів, найбільш захоплюючими з них були «Отримайтерозпишіться», «Туристична агенція» та «Уявна мандрівка».

На засіданні методичного об’єднання вчителів математики дирекція школи та вчителі шкіл Тартаківського округу відвідали урок з геометрії у 8 класі на тему: «Теорема Піфагора. Розв’язування задач», який провела вчитель математики І. Удуд.

Ольга ОМІЛЯНОВСЬКА, заступник директора Княжівської ЗШ ІІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!