Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Новини Великомостівського освітнього округу

У Стремінецькій початковій школі відбувся методичний день для вчителів початкових класів Великомостівського освітнього округу. У гості до сусідів завітали вчителі Реклинецької, Борівської, Сілецької шкіл, заступник директора з навчальновиховної роботи Великомостівського ОО Олена Гладка та методист відділу освіти РДА Анжела Кулик.

У стінах школи гостей радо зустрічали директорка Ольга Владика, а також вчителі та діти. У програмі продемонстровано два інтегрованих уроки: "Берегиня роду" 2 клас (вчитель Юлія Скоропад) та заняття "У лісовій школі"4 клас (вчитель Наталя Кримінець).
В холі школи відбувся чудовий виховний захід на екологічну тематику "Чарівне моє довкілля". Його підготувала і провела зі всіма своїми вихованцями директор школи Ольга Владика.

В кінці методичного дня відбулось обговорення за "круглим столом"  підведення підсумків. Вчителі із захопленням ділились своїми враженнями. А. Кулик відзначила високий професійний рівень учителів, їхню віддану та вдячну працю, а також щиро похвалила дітей.

Маємо надію, що у душах усіх присутніх надовго залишаться повчальні слова та дзвінкі дитячі голосочки, що наче дзвоники лунали впродовж виховного заходу.

Богдана ПЛЮТА,
керівник медіацентру Великомостівського освітнього округу.

Березень у Великомостівському НВК "Загальноосвітня школа ІІІІ ступенів – ліцей" був насичений подіями, як і попередні місяці. На цей період припало три предметні тижні.

Із 28 лютого по 4 березня проходив тиждень групи продовженого дня. Вихователі провели конкурс читців віршів Тараса Шевченка "Ми не забудемо, тебе, Тарасе!" та конкурс малюнків "Прийшла весна". Неповторним вийшло свято народного танцю "Викрутасики", яке підготувала Ярослава Товстяк. Маленькі вихованці миттєво схоплювали різноманітні хореографічні кроки, пробували їх відтворити і зробити щось своє.

Вихователь ГПД Наталія Балко організувала спортивне свято "З фізкультурою ми друзі!", де учні показали свою спритність і бажання перемоги. Любов Сенюк провела тренінг "Вивчи правила і знай, і завжди їх пам’ятай". Адже збереження здоров’я і попередження трагічних ситуацій  основне і перше завдання усіх: і вчителів, і батьків, і самих дітей.

З 9 по 12 березня проходив тиждень української літератури. Він співпав із відзначенням Шевченківських днів, тому і тематика заходів була відповідна. Учителіфілологи Марта Глюз, Олена Гладка, Оксана Райта, Надія Грицай, Ірина Пагутяк провели такі заходи: тематичну лінійку, випуск "Літературного вісника" "Безсмертна слава Кобзаря", випуск тематичних стіннівок, конкурс читців поезій Тараса Шевченка, літературознавчі турніри, перегляд телефільму про Тараса Григоровича Шевченка. Для учнів школи та для жителів міста підготували літературномузичну композицію, приурочену пам’яті Кобзаря. У заході взяли участь учні різних вікових категорій від 1 по 11 класи. Глядачам було запропоновано, окрім прослуховування уривків творів Шевченка, інсценізацій, переглянути художні роботи митця, виконані різними техніками, співставити їх з характеристиками його зовнішності та внутрішнього світу. Усі могли побачити і як вшановують пам’ять Кобзаря за кордоном. Переглянуто фотографії пам’ятників у різних країнах світу. Усі присутні могли насолодитися творами поета, які стали піснями, у виконанні хору церкви Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Великі Мости.

З 14 по 18 березня проходив тиждень математики, який теж був багатий на заходи. Вчителі математики Ірина Зварич, Ольга Пасічна, Ольга Чопик, Галина Пастернак, Галина Орищин, Любов Левко, Оксана Біловус підготували різноманітні конкурси, змагання, вікторини, ігри. Були залучені усі класи. Для молодших школярів провели усний журнал. Учні старших класів взяли участь в інтелектуальних іграх ("Веселі математики", "Математична мозаїка", "Поле чудес", "Брейнринг", "Зоряний час", "Гонка за лідером", "Математична регата", "Найрозумніший", "Ерудит", "Слабка ланка", "Математичний бій"), вікторинах, конкурсі математичних малюнків, святкових заходах. Також були проведені уроки, бесіди та усні журнали.

Іванна АНТОНЮК.

Exit mobile version