Про освіту

Новини Великомостівського освітнього округу

Школа сьогодні перебуває у постійному пошуку нових шляхів для створення комфортних умов для навчання та виховання підростаючого покоління.

У Великомостівському освітньому окрузі на базі деяких шкіл працюють шкільні психологи, які приїжджають у інші школи, де виникає потреба.

У Великомостівському НВК працює психологом Маріанна Дмитришин. Вона спілкується з дітьми, вивчає психологічний стан у класах, проводить анкетування, багато часу відводить роботі із учнями різних вікових категорій. У першому семестрі більше уваги приділяла учням першого, п’ятого класу, адже саме вони зазнали великого психологічного навантаження, що спричинене зміною оточення та формами роботи.
Психолог Маріанна Дмитришин провела заняття з учителями Великомостівського НВК «Твоє життя – твій вибір». Його елементи класні керівники зможуть використати під час проведення годин класного керівника. Метою такого заняття є формування активного усвідомлення широкого кола своїх можливостей, активної позиції в їхній реалізації, визначення власних духовних цінностей, усвідомлення своїх планів, можливостей, ресурсів.

Іванна АНТОНЮК, Вікторія ІВАНІСІК,члени гуртка «Юний журналіст»,Великомостівський НВК.

* * *

Відбулося засідання вчителів української мови та літератури Великомостівського освітнього округу. Учителі Куличківської школи М. Руда та О. Бучма організували поїздку у музей Осипа Лещука, який знаходиться у приміщенні школи с. Стаївки(на фото).

Під час екскурсії ми дізналися багато цікавого про життєвий шлях нашого земляка, письменника, громадського діяча, вчителя та священика о. О. Лещука.  У кожного з нас залишились приємні спогади від побаченого. Із великим захопленням слухали розповіді учнів та педагогів Стаївської школи, із сльозами на очах переймалися долею героїв із творів О. Лещука.

Ми ще раз переконалися, що наш край багатий видатними людьми. Адже література рідного краю – це криниця, з якої ми повинні черпати те добре та вічне. А головне – «вірити у краще», як писав сам О. Лещук.

Оксана РАЙТА,голова освітнього методичного об`єднання вчителів української мови та літератури Великомостівського освітнього округу.

* * *

Протягом навчального року учні та вчителі Великомостівського освітнього округу беруть активну участь у різноманітних конкурсах районного, обласного та всеукраїнського рівнів.

З метою сприяння інноваційній діяльності педагогів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, популяризації педагогічного досвіду, формування у дітей та педагогів почуття гордості за свій навчальний заклад Львівський обласний дитячий екологонатуралістичний центр провів обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа».

 На розгляд журі було подано 73 роботи педагогів та учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області. Конкурс проводився за номінаціями «Найоригінальніший навчальний заклад», «Нетрадиційний урок», «Нетрадиційне заняття гуртка».

Цим конкурсом зацікавились учні та педагоги Великомостівського НВК «ЗШ ІІІІ ст. – ліцей». І недаремно. Роботи були представлені у різних номінаціях. Вони розкривали індивідуальний, творчий підхід до викладання окремих предметів. Творчі здобутки та напрацювання учителів оцінило журі. За результатами конкурсу Ольга Чопик, вчитель математики, посіла третє місце у номінації нетрадиційний урок (природничоматематичні науки), вчителі української мови та літератури Надія Грицай – друге місце, Марта Глюз, Оксана Райта – третє місце (гуманітарні науки), вчителі початкових класів Галина Возьна – друге місце, Ірина Струк, Оксана Боднар – третє місце (початкові класи).
Хочемо відзначити роботу наших учнів. Саме вони взяли участь у конкурсі у номінації «Найоригінальніший навчальний заклад» і вибороли друге місце. Тетяна Плюта та Микола Соболь розповіли про особливості навчання у нашій школі очима дітей. Вони розкрили окремі сторони функціонування навчального закладу.

Христина КАЛІНІНА, Микола СОБОЛЬ,члени гуртка «Юний журналіст»,Великомостівський НВК.

* * *

У Великомостівському ЦДЮТ до Великодня буде діяти «Школа писанкарства». Кожен бажаючий, дорослий чи дитина, зможе навчитися писати писанки. Море задоволення відчули всі ті, хто прийшов втілити свої задуми і намалювати Великодню писанку минулого року. «Школою писанкарства» керує Марія Занько. У Великодню суботу, коли будуть святити паски, приємно буде побачити як з кошиків то тут, то там виглядають писанки, розписані ще невмілими, але такими наполегливими дитячими руками. А у перший день Великодня біля церкви, буде організована виставка, де чудові композиції з писанок відтворять традиції нашого народу.

Валентин ПЛЮТА,член гуртка «Писанкарства».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.