Головна / Про освіту / Новини Тартаківського освітнього округу

Новини Тартаківського освітнього округу

Кожна людина, кожен народ має свої святині. Найбільшою святістю для всіх є любов до матері, до тієї, яка дала нам життя, яка нас виховала. Вона – корінь життя, берегиня роду людського.

У травні, коли Природамати наряджає свою донюЗемлю в пишне вбрання весняних квітів, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День матері.

Мати… Це перше слово, яке з радістю вимовляє дитина. Мама – це те слово, яке найчастіше повторює людина у хвилини страждання і горя. Саме їм, найдорожчим, найріднішим, наймилішим, приурочили свято "Для тебе, матінко моя!" у Горбківській ЗШ. Учні 19 класів підготували вірші про маму, бабусю. Прозвучали пісні "Про бабусю", "Матусенько", "Пісня по матір", "Заспівай мені, мамо моя", "А сорочка мамина…". На святі були присутні мами, бабусі, вчителі. Так діти привітали своїх найрідніших, і подарували їм букетики весняних квітів.

Оксана ТРОХИМЧУК,•учениця 9 класу.

* * *

14 травня у стінах Боб’ятинського НВК відбулася урочиста лінійка, присвячена дню Матері. Вихованці дитячого садка та учні 56 класів взяли в цьому заході активну участь. Вони висловили глибокі та щирі вітання всім жінкам, жінкамматерям. У надзвичайно теплому колі ми слухали вірші, наспівували разом пісеньки і уклінно дякували всімвсім матусям.

Шанування матері – один з найсвятіших обов"язків: вона нас зростила, виховала, навчила добра, леліяла і любила.
Чим більша наша любов до матері, тим святіше і радісніше наше життя!

Мар"яна ДРУЛЬ,•учениця.

* * *

Найулюбленішим місяцем здавна вважався травень. Земля вбралась у пишні шати, заквітчалась буйним цвітом, прибрала всі доли й гори.
У Переспівській ЗШ ІІІ ступенів травень розпочався тижнем англійської мови, який підготували і провели вчителі О. В. Мідзян та Г. Р. Шклянка. Учні 59 класів виготовляли стінгазети, створювали презентації. Із задоволенням брали участь у вікторинах, конкурсах, а також в інсценізації казки "Теремок" учні молодших класів.

У другу неділю травня проведено свято Матері. Активну участь у святковому концерті взяли участь учні та вчителі початкових класів. Із вітаннями до матерів звернулися також учні 58 класів. У їх виконанні прозвучали веселі привітальні пісні.

11 травня закінчили навчання дев"ятикласники. Відповідальна пора здачі державної підсумкової атестації чекає як випускників, так і учнів 4 класу. Школярі повинні докласти багато зусиль, щоб проявити всі свої знання та вміння.

А попереду – літо. Пора відпочинку. Цього року в школі буде працювати пришкільний оздоровчий табір "Зелена перлина".

О. НИЧАЙ,•вчитель початкових класів Переспівської ЗШ ІІІ ст.

* * *

Жінка споконвіку вважалася берегинею домашнього вогнища та сімейного затишку.

13 травня у Тартаківському НВК класним керівником Л. Й. Ткачук та учнями 6 класу було проведено День Матері. Свято розпочиналося зі слів: " У кожного з нас є мати, яка породила й виростила, є земля, на якій ми виросли, зробили свої перші кроки …". На святі були присутні матері та бабусі. Діти привітали своїх близьких теплими словами, вручили подарунки, виготовлені власноруч. Матері разом з дітьми співали, водили хороводи, брали участь у різних конкурсах. Атмосфера, яка відчувалась на святі, повернула всіх у дитинство.

 У день вшанування матерів варто зупинити на мить шаленний ритм життя і задуматися, чи не забули ми раптом про свою найдорожчу в світі людину. Тому що це – день пам яті про матерів цілого світу, коли віддається належне їхній праці і безкорисливій жертві задля блага своїх дітей.

Любов ТКАЧУК,•вчитель Тартаківського НВК «ЗШ IIII ст. – ліцей».

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!