Головна / Про освіту / Новини Забузького освітнього округу

Новини Забузького освітнього округу

ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОЛИСКИ, З МАМИНОЇ ПІСНІ, З РІДНОЇ ЗЕМЛІ…

У Телязькій ЗШ III ст. проведено годину спілкуваннядиспут за участю батьків на тему: "Роль батьків в етичному вихованні дітей". Учні старших класів підготували виступ, присвячений українським традиціям, розповіли багато цікавого про різні свята та їх святкування. Співали пісень, водили хороводи. На святі були присутні вчителі Забузького округу, а також батьки учнів. Дискутуючи на цю тему, учні погодились, що кожна нація, кожен народ, навіть кожна соціальна група мають свої звичаї, що виробилися впродовж багатьох століть і освячені віками. Батьки розповіли про важливість донесення традицій до дітей, їх значення у вихованні молодого покоління. Класні керівники підготували слайдову презентацію під назвою: "Віночок українських свят". Без сумніву, дуже важливо зберегти традиції у кожній сім’ї передати їх своїм дітям як найцінніший скарб, бо вони сприяють вихованню любові до отчого краю, котра ніколи не дозволить їм збочити з тернистого життєвого шляху.

Мар’яна ПАСТУХ, вчитель математики.

 

«У ДЗЕРКАЛІ СЛОВА…»

У Телязькій ЗШ ІІІ ст. проведено тиждень рідної мови з нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови. Учні 59 класів підготували стіннівки, присвячені Міжнародному дню рідної мови. Класні керівники провели годину спілкування на тему: "У дзеркалі слова: на все впливає мови чистота…".

На конкурсі читців віршів про мову прозвучала поезія, учні продемонстрували свої здібності декламування. Найкращих відзначено грамотами. У дебатах "Чи потрібна двомовність в Україні?" школярі висловили свої міркування і трактування мовного питання. Приємно вражає, що підростаюче покоління вміє цінувати рідну мову. Учні старших класів під керівництвом вчителів підготували усний журнал "Мово рідна, слово рідне!". Всім учасникам інтелектуальної гри " Я люблю українську мову" сподобалися цікаві конкурси та завдання.

Твори, малюнки, стіннівки продемонстрували не лише знання з рідної мови, а й творчі здібності наших учнів. Впродовж усього тижня було також виставлено презентацію словників під назвою "Всесвіт в алфавітному порядку". Після підбиття підсумків переможці та найактивніші учасники отримали призи.

Юлія ВОВЧАК, вчитель української мови.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!