Головна / Про освіту / Новий рівень європейської співпраці гімназистів

Новий рівень європейської співпраці гімназистів

Сучасний інформаційний простір розширює можливості пізнавати навколишній світ, зокрема через мережу Інтернет. Сьогодні вчителі та учні мають змогу поглиблювати знання, збагачувати світогляд і отримувати задоволення від спілкування із зарубіжними колегами завдяки участі в цікавих міжнародних проектах. Одним із таких є міжнародний проект eTwinning, до участі в якому вирішили долучитись учні Сокальської гімназії імені Олега Романіва, зареєструвавшись на сайті. Після двох місяців очікування ми отримали запрошення на семінар, який відбувся в Києві. У роботі семінару взяли участь 32 учителів з України, які розпочинають працювати в освітньому проекті eTwinning.

Протягом дня педагоги з різних областей України були активними учасниками майстеркласів та інтерактивних лабораторій, під час яких опрацьовувалися питання запровадження сучасних ігрових технологій у навчальний процес. Також були представлені найкращі проекти європейських колег та відбулось знайомство з новою платформою освітньої програми eTwinning.

Найцікавішими були презентації онлайн ресурсів Treasure Hunt та Kahoot, які дозволяють використовувати ігрові форми на уроках, збільшують зацікавленість учнів у вивченні шкільних предметів. На семінарі були створені всі умови для спільної роботи вчителів з метою напрацювання нових проектів, до речі, усі 32 вже зареєстровано. Отримані знання та навики допоможуть реалізувати дані проекти, а ігрові елементи, які використовують ці ресурси, безумовно, сподобаються гімназистам та вчителям. Ми визначили основні пріоритети та напрямки нашої роботи і готові впроваджувати нові технології у навчальний процес та залучати гімназистів до європейської освітньої мережі.

Юлія ОЖГА,
вчитель англійської мови
Сокальської гімназії імені Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + 10 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!