Про освіту

Оаза тепла та дитячих усмішок

Так можна назвати Великомостівський ясласад "Соняшник". Вихованцям тут комфортно, затишно і справді тепло. Завдяки проекту "Заходи з енергозбереження шляхом заміни вікон та дверей у яслахсадку в місті Великі Мости" у діючих групах замінено віконні та дверні рами. Тепер тепло з приміщень, де протягом дня перебувають наші діти, не "втікає", у групах дуже тепло і малюків не потрібно одягати, як "капусту".

Втілити проект у життя допомогли міський голова Великих Мостів Ярослав Ройко, депутат обласної ради Олександра Небожук, начальник відділу з питань освіти, сім"ї та молоді Сокальської РДА Роман Монастирський та завідувач яселсадка Надія Мармаш.

Від усіх батьків велике їм спасибі. Бо, піклуючись про найменших громадян України, ці небайдужі люди піклуються про майбутнє нашої держави.

Також торік перекрили дах над приміщенням яселсадка. У заготівлі деревини взяли участь багато батьків вихованців. Допомагали вони й під час ремонту груп і залів.

Отак спільними зусиллями батьків, вихователів і керівництва постав оновлений садочок. Дуже хотілося б, щоб відкривали й нові групи, адже приміщення дозволяє, і малюків у Великих Мостах народжується з кожним роком все більше.

У нашому "Соняшнику" тепло та затишно, лунає дитячий сміх. А для нас, батьків, найбільше щастя  бачити своїх дітей щасливими!

Ольга СЕНЮТА,
мама двох вихованців садочка.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.