Головна / Про освіту / На базі Белзької школи хочуть створити опорну

На базі Белзької школи хочуть створити опорну

У четвер, 3 квітня відбулася нарада стосовно створення в районі опорної шкіли на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

У нараді, яку провів голова Сокальської районної ради Микола Пасько взяли участь заступник голови районної ради Василь Бойко, керуючий справами районної ради Любов Ребрина, представники відділу освіти райдержадміністрації Леся Ковалишин та Любов Тот, а також державний реєстратор Марія Ребрина.

Згідно проекту рішення “Про створення опорної школи на базі БЕЛЗЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ  СОКАЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ та реорганізацію освітніх закладів” філіями новоствореної опорної школи стають Жужелянська, Цеблівська та Тяглівська загальноосвітні школи І ступеня.

В ході наради було з’ясовано, що оприлюднений проект рішення не відповідає господарському кодексу України та Закону України “Про місцеве самоврядування”, адже усі заклади освіти, які стають філіями підпорядковані Жужелянській та Хлівчанській сільським радам. В результаті цього, процедуру реорганізації закладів освіти І ступеня, мають здійснювати місцеві ради.

За результатами наради дано відповідні доручення.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!