Про освіту

«Педагоги мають бути першими, хто популяризує вакцинацію», – заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко

Більшість шкіл області не дотримали вимог постанови Кабміну № 1236 щодо необхідності  вакцинації 80% персоналу для продовження офлайн-навчання при запровадженні «жовтої» зони епіднебезпеки. Педагоги, які після медиків, є лідерами думки, повинні бути першими, хто популяризує та підтримує вакцинацію. Натомість, вже з четверга через низькі показники вакцинації освітян, більше 85% закладів освіти області припиняють роботу.

Водночас, як зазначив заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, кількість хворих на ковід, які госпіталізовані до лікарень, складає 1300 осіб, з яких понад 90% не вакциновані, що свідчить про більший ризик захворіти, якщо людина нещеплена.

«Усі ми особисто відповідальні за стан вакцинації. І те, що одні діти підуть до школи, а інші не навчатимуться навіть дистанційно, – відповідальність, першочергово, колективу та директорів шкіл, керівників відповідних відділів освіти та голів територіальних громад. Звертаю увагу, що мова йде не лише про школи, а й про усі інші заклади освіти – університети, коледжі тощо», – наголосив Іван Собко.

Нагадаємо: З четверга понад 85 відсотків закладів освіти Львівщини припиняють роботу

Він також додав, що протягом кількох місяців «ковідного» затишшя влітку, неодноразово наголошувалося на необхідності пройти вакцинацію до початку нової хвилі захворюваності.

«Якщо педагоги не усвідомлюють важливості вакцинації для продовження звичного режиму роботи закладів освіти та максимально швидкого повернення до життя без карантину, то тепер повноцінно навчальний процес триватиме лише у частині цих закладів», – зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Нагадаємо, у зв’язку із запровадженням на всій території України та на Львівщині, зокрема, «жовтого» рівня епіднебезпеки, усі заклади освіти, де менше 80% персоналу не вакциновані хоча б однією дозою вакцини, припиняють роботу.

«Педагоги мають бути першими, хто популяризує вакцинацію», - Іван Собко

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.