Про освіту

Переможцем Всеукраїнського радіодиктанту стала медик зі Львова

Організатори XX Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності підбили підсумки. Нагадаємо, його вся Україна та українці закордону писали 9 листопада у День української писемності та мови.

І сьогодні, 16 грудня, у прямому ефірі Українського радіо оголосили результати. Відтак, беззаперечним переможцем, учасником, який не зробив жодної помилки, стала 74-річна львів’янка Христина Гоянюк.

Жінка – медик-бактеріолог. Розповіла, пише радіодиктант не вперше. Любов до української мови їй прищепив батько.

«Цього року радіодиктант пишу 20 раз. І це для мене свято! В цей день я вимикаю усі телефони, налаштовую диктофон для запису радіодиктанту і чекаю на цю урочисту мить. Потім перевіряю написаний текст та уважно слухаю інтонацію диктора. Багато разів мені щастило і я писала диктант без помилок. Любов до української мови мені прищепив мій батько, який викладав українську мову та літературу», – зазначила переможниця.

Ще одна учасниця зробила одну помилку, а 15 людей – дві помилки. Усі вони – переможці радіодиктанту.

Переможниця, що не припустилась жодної помилки, отримає «Антологію української поезії», решта – «Вибране» Ліни Костенко.

Загалом організатори отримали приблизно 16 тисяч листів. З них  приблизно 14 тисяч — електронною поштою, ще 2 тисячі робіт надійшли у паперовому вигляді.

Зі списком усіх переможців XX Всеукраїнського диктанту національної єдності можна ознайомитись за посиланням.

Також серед робіт учасників були листи шрифтом Брайля. Перевіряла листи, написані шрифтом Брайля, працівниця Центральної спеціалізованої бібліотеки для сліпих ім. М. Островського у Києві Марина Потеляхіна.

Про те, як цьогоріч Львівщина долучилась до радіодиктанту за посиланням.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.