Головна / Про освіту / Події у Переспівській школі в лютому 2011 року

Події у Переспівській школі в лютому 2011 року

У нашій школі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню соборності, яку підготував учитель історії П. Р. Шульган, а черговий клас випустив стінгазету "Величний день Злуки". Через тиждень вся школа вшановувала пам’ять загиблих під Крутами. Щоб передати дітям весь трагізм тих далеких подій, вчитель історії  провів виховний захід "Крути  наша слава, наша історія" та випустив стінгазету до Дня пам’яті Крут.

***

Не забули і про українських письменників. 27 січня виповнилося 120 років від дня народження Павла Тичини. Його поезії у виконанні учнів пролунали на святковій лінійці у день народження поета. Також школярі мали змогу подивитись світлини, прочитати життєпис та вірші Тичини, що були розміщені у шкільній газеті, котру підготували вчителі рідної мови Ю. Т. Краска  та М. Я. Покотило.

***

21 лютого, в День рідної мови, проведено виховний захід "Наша мова солов’їна", відбувся конкурс письмових творчих робіт та малюнків, організацією та проведенням яких займалися вчителісловесники та вчитель образотворчого мистецтва О. Д. Дідич. А також школа підтримала акцію "Вдягни вишиванку".

***

Цього року 25 лютого святкували 140річчя  від дня народження Лесі Українки. На її честь учні 6 класу на чолі з класним керівником Ю. Т. Краскою виготовили стінгазету, провели також конкурс читців поезії Лесі Українки; виховні години та тематичні уроки; тематичну виставку літератури.

***

На базі школи відбулись окружні методоб’єднання вчителів молодших класів. 4 лютого давала відкритий урок образотворчого мистецтва у першому класі О. І. Ничай . Тема уроку "Весела галявина: чарівні квіти". А 11 лютого вчителі округу відвідали урок Г. Я Прокоп у другому класі на тему "Розвиток логічного мислення учнів на уроках математики".

О.  ДІДИЧ, вчитель Переспівської ЗШ I II ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

fifteen − ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!