Про освіту

Понад 400 тисяч гривень направлено на реконструкцію школи у Гірнику

На Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення з початку року спрямовано коштів в сумі 142,7 млн грн, з яких цього тижня виділено 13,4 млн гривень.

Кошти спрямовано на реконструкцію з добудовою Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 в смт. Гірник в сумі 403,8 тис грн, нове будівництво пам’ятника композиторові, Герою України Мирославу Скорику на Личаківському кладовищі – 419,0 тис грн, будівництво дитячої туристичної бази центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді у м. Львові – 590,0 тис грн, реставрацію та реабілітацію об’єктів комплексу Пам’ятки архітектури Національного значення Архикатедрального собору Св. Юра в м. Львові – 29,5 тис грн, реконструкцію будівель КЗ ЛОР „Будинок дитини №2 для дітей з ураженням центральної нервової системи і порушенням психіки” – 59,9 тис грн та на капітальний ремонт даху будівлі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. у с. Словіта – 750,0 тис гривень.

Також в рамках зазначеної Програми надано інвестиційну субвенцію місцевим бюджетам області в сумі 11,2 млн гривень.

Зокрема, на реконструкцію адмінбудинку в с. Воля Баранецька під Філію „Заклад дошкільної освіти села Воля Баранецька” – 2 620,4 тис грн, добудову терапевтичного корпусу на 50 ліжок до існуючих корпусів Городоцької центральної районної лікарні – 2 142,2 тис грн, будівництво спортивного залу опорного закладу ЗОШ І-ІІІ ст. у смт. Новий Яричів – 1 000,0 тис грн, реконструкцію дошкільного навчального закладу „Сонечко” у м. Перемишляни – 1 000,0 тис грн, будівництво каналізаційних систем та очисних споруд у м. Судова Вишня – 2 049,1 тис грн, реконструкцію даху ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Грімне – 533,6 тис грн, капітальний ремонт вуличного освітлення сіл Вербіж, Кагуїв, Ричагів Гонятичі, Велика Горожанна, Новосілки Опарські, Мала Горожанна, Трудове, Сайків, Листв’яний, Липиці, Колодруби, Павуки, Повергів, Підлісся, Криниця, Раделичі – 694,5 тис грн, та на реконструкцію системи опалення народного дому №1 мкр. Глинна в м. Пустомити – 739,7 тис гривень.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.