Про освіту

Поторицька школа відновлює свою роботу після карантину

Поторицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів відновлює свою роботу після карантину. Учні виходять на навчання вже в середу, 13 лютого. Про це Радіо Сокаль розповіла директор школи Лариса Фарин.

Нагадаємо, що карантин тривав із вівторка, 5 лютого, до вівторка, 12 лютого, включно. Карантин у школі оголосили з метою переривання ланцюга передачі інфекції, адже серед учнів школи спостерігався підвищений стан захворювання на ГРВІ. Тоді захворіло 46% школярів, зараз, згідно проведеного моніторингу, є лише 9% хворих – це норма – каже директор, адже карантин вводиться, якщо хворіє більше 20% учнів. Загалом в школі навчається 132 дитини. Директор школи додає, що не можна сказати учні якого віку хворіли більше, адже хвиля захворювань була масовою як в початкових, так і старших класах.

У районі ще одна школа призупинила навчальний процес в п’ятницю, 8 лютого, – це Сокальський ліцей №3. Тоді захворіло 30% учнів. Навчання обіцяють відновити в понеділок, 18 лютого, – розповідає нам головний спеціаліст відділу освіти СРДА Леся Ковалишин.

 

65791195
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.