Головна / Про освіту / Підприємництво їм не страшне

Підприємництво їм не страшне

 Вже з шкільної парти діти готуються займатися підприємництвом. Тому в стінах Сокальського НВК "ЗШ I-III ст. №4-ліцей" відбувся пілотний урок з підприємництва для учнів цієї та Сокальської санаторної шкіл, який провели досвідчені, креативні, ініціативні, творчі педагоги  тренери з підприємництва: вчителька англійської мови Сокальського НВК " ЗШ I-III ст. №4-ліцей" Наталія Шульган, вчителька української мови та літератури Сокальської санаторної школиінтернату Наталія Хриплюк та вчителька англійської та німецької мов Іваничівської гімназії Інна Хільковець, спільно з Львівською обласною громадською організацією "Західно-Український регіональний навчальний центр" в рамках українсько-польського проекту під назвою "Ініціативна молодь  Регіональна система підготовки тренерів у сфері підприємництва в українській системі освіти". Проект реалізується Фундацією розвитку місцевої демократії, Малопольським Інститутом місцевого самоврядування і адміністрації (м. Краків), ЗУРНЦ (м. Львів) та ГЦ "Ділові ініціативи" (м. Івано-Франківськ) і фінансується в рамках програми польської співпраці розвитку Міністерства закордонних справ "Польська допомога задля розвитку  2012".

 
На уроці були присутні керівник згаданого проекту Петро Мавко, а також його координатор Оксана Медведєва, директор Сокальської школи-інтернату Ольга Зигмунд. Директор четвертої школи Наталія Драган, на правах господині, сердечно привітала усіх присутніх і побажала цікавої і плідної роботи.
 
Учні шкіл роздумували, аргументували, дискутували на уроці на тему "Я – майбутній підприємець."  Урок минув цікаво, активно. Школярі використовували наявні наочні засоби, сміливо висловлювали власні судження. Їм було цікаво, і вони багато дізналися. Крім того, потоваришували вихованці двох навчальних закладів Сокаля.
 
Оксана ПРОЦЬ
 
 
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

six − three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!