Головна / Про освіту / Про клубу “Еколог” Хоробрівської школи на Сокальщині

Про клубу “Еколог” Хоробрівської школи на Сокальщині

Я  президент! Ці слова мріє сказати хоча б раз у своєму житті, мабуть, кожна людина у світі. Адже бути президентом дуже почесно. Ти стаєш відомим, успішним, багатим.

З недавнього часу я можу гордо заявити: "Я  президент!" На даний момент в моє підпорядкування входить клуб "Еколог". Можливо, бути президентом лише такої організації несолідно, проте дуже відповідально.

Клуб "Еколог"  моя маленька держава і я стараюся підтримувати в ній порядок. Всім вам буде цікаво дізнатися, що у нас, як і в кожній порядній країні, є гімн та своя адміністративна верхівка. Головною метою нашої організації є озброєння учнів знаннями про природу свого краю, залучення молоді до активної екологічної діяльності. Перед собою ми ставимо такі основні завдання: формування екологічної культури, здійснення спостережень за станом довкілля, очищення та благоустрій джерел. Я б хотіла з приємністю відзвітувати про виконання одного з них. Акцію "До чистих джерел" ми вирішили провести перш за все. Оскільки, з кожним днем зростає потреба людства у воді, а основне джерело її надходження  річки, які, на жаль, пересихають і їх забруднюють. А навіть, першокласник знає, що кожна річка починається з джерела. Тому розпочати нашу діяльність ми вирішили саме з цього витвору природи.

Учасники клубу очистили та впорядкували одне із найстаріших джерел нашого села. Сподіваюся, що робота не була марною. І, може, колись в один з спекотних літніх днів це джерело втамує нашу спрагу.

Так, ми не зробили нічого надзвичайного. Наш вчинок не можна назвати героїчним та й оспівувати його не варто. Але я гадаю, що це був перший крок, який ми зробили до мрії кожного громадянина моєї держави  чистого довкілля. Нехай цей крок був досить невпевнений та маленький. Та ми у своїй праці користувалися таким девізом: "Все із доброго чи злого починається з малого…".

Марія МИШОК, президент клубу "Еколог" Хоробрівської ЗШ ІІІІ ст.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!