Про освіту

Пройшов другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

<span style="\&quot;line-height:" 1.6em;\"="">Під гаслом "Виховуємо громадянина-патріота України" пройшов другий Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

Автор цих рядків разом з педагогічним колективом дитячого садочка "Малятко" с. Хлівчани під керівництвом Ольги Ярмоли, а також з керівниками Белзького БДЮТ Галиною Бубній та Ольгою Бубній провели зустріч з учасниками бойових дій на сході України, бійцями АТО Cтепаном Боднаром, Петром Гуличем, Василем Кіселевичем (на фото) та їхніми сім`ями.

Учні школи та вихованці дитячого садочка співали патріотичні пісні, читали авторські вірші, написали найщиріші слова подяки та підтримки у своїх листах, висвітлили свої найтепліші побажання в малюнках.

До гостей строфами свого вірша: "Мій любий друже, чи чекав війни? /У мирний час коли усе спокійно/ Чи вірив, що прийдеться йти /Зі зброєю в руках за Україну" звернулася десятикласниця Ірина Бутинець. Свою авторську поезію присвятила воїнам АТО учениця 11 класу Хлівчанської ЗШ I-III ст. Галина Бігун.

Мамині сльози, віра й надія /Молитва до Бога щомиті одна, /Щоби отам, де війна йде на сході, /Все припинилось й відновилось життя.

 Свято закінчилось подякою бійцям за їхні подвиги та за прихід на зустріч. Ми знаємо, що ми єдині, що перемога буде за нами. Єдина Україна – іншого шляху у нас немає. Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб недовелось гірко любити – втративши.

Наталія ЯРЕМКОВИЧ, бібліотекар Хлівчанської ЗШ I-III ст.

 

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.