Про освіту

Порожнеча – особливий стиль в інтер’єрі

Сьогодні багато хто воліє простоту в дизайні , можна сказати , що це сутність мінімалізму. Форми і лінії які позбавлені химерності і надмірності в декорі , вносять чіткість і ясність у композицію дизайну кімнати – це і є мінімалізм. Простота в дизайні це природність і легкість , яка не є відразливою . Мінімалізм найчастіше використовую в інтер'єрі приміщення на сході. Наприклад , в Японії ви не знайдете жодної кімнати , в якій було б досить багато меблів.

Однак порожнеча – це не означає порожньо. Адже дух мінімалізму в інтер'єрі надає йому легкість і гармонійність . Багато хто вважає , що простота в дизайні позбавляє речей , які необхідні для повноцінного життя, проте це не так. Мінімалізм в дизайні інтер'єру найбільше підходить для великого простору і площ . Так як об'ємні приміщення більше підходять для розміщення акцентів або візуальних плям, які здатні відтінити декор приміщення . Найвдаліші кольори для стилю мінімалізму це всі світлі відтінки , які наближені до природних і натуральних тонів. Меблі теж можуть виступати як частина дизайну інтер'єру, а можуть бути використані як основний акцент.

Якщо ви вирішили для себе, що мінімалізм в інтер'єрі вам підходить найбільше , тоді ви можете звернутися за допомогою в будь-яку студію дизайну.

Обов'язкова умова мінімалізму – це чіткість і бездоганність ліній і деталей. Все має бути ретельно спроектовано та продумано . Меблі теж повинні бути продумані до дрібниць. Якщо все чітко спланувати , то вже така проблема як максимум речей і при цьому мінімум меблів не буде вас хвилювати. Адже всі речі можна прибрати в шафки вбудовані в меблі або на функціональні полки , які будуть гармоніювати із загальним інтер'єрів кімнати і при цьому не захаращувати її .

А коли ви будете прибирати кімнату , ви здивуєтеся , що на прибирання ви витратите мінімальну кількість часу і сил. Так само світлий і вільний простір кімнати сприяє розслабленню після трудового дня.

А дизайнери, які займаються дизайном інтер'єрів , стверджують , що практично кожна людина хоче позбутися захаращеності інтер'єру , але поки не всі наважуються на це.

Подумайте , може і вам стиль мінімалізму припаде до душі .

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.