Головна / Про освіту / Батьки дошкільнят в Сокалі ремонтують садочки за власний кошт

Батьки дошкільнят в Сокалі ремонтують садочки за власний кошт

Стара приказка "Зі світу по нитці  голому сорочка" добре відома сучасній дошкільній освіті. Недостатнє державне фінансування змушує адміністрацію дитячих садків звертатися по допомогу до третіх осіб, якими, як правило, стають батьки. За батьківські кошти закуповуються канцелярські товари, книжки, миючі засоби, проводяться косметичні ремонти груп тощо. Ставлення до цього досить суперечливе. І поки одні батьки розмірковують про доцільність подібного капіталовкладення, інші  докладають максимум зусиль, аби зробити життя дітей у садочках більш комфортним.

Новий навчальний рік для дітлахів дитячого садка "Вишиванка" м. Сокаля почався приємною несподіванкою. Нещодавно на майданчику закладу встановили новий ігровий комплекс, а одній із груп презентували 30 дитячих стільчиків. Такий подарунок дошкільнятам зробили приватні підприємці Василь та Ірина Підкіпняки, які щоранку приводять в садочок молодшого сина, а тому не з чуток знають усі аспекти перебування дітлахів у стінах закладу. До слова, п. Василь та п. Ірина уже не вперше надають подібну благодійну допомогу.

Та це ж підприємці,  скажете ви,  мають можливість. Звичайно, не погодитися із цим було б неправильно. Як і неправильно було б думати, що все залежить від товщини гаманця. Адже найпершим визначальним чинником будьяких учинків є людські якості, серед яких уміння безкорисно допомагати  неймовірна рідкість.

Леся КАЛЬКА,
завідувач дитсадка № 9 м. Сокаль.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!