Про освіту

Різдвяні свята очима дітей

У дитячій дошкільній установі №1 міста Сокаль відбувся підсумковий етап конкурсу творчих робіт «Різдвяні свята очима дітей». Конкурс проводили, аби створити умови для розвитку педагогічної та дитячої творчості, популяризації народного

декоративноприкладного мистецтва серед вихованців дитячих установ міста. У ньому взяли участь діти, їх вихователі та члени родин із двадцяти трьох ДНЗ та десяти НВК «ЗШ – дитячий садок» Сокальського, Великомостівського, Белзького, Забузького і Тартаківського освітніх округів. На виставціконкурсі було представлено понад 165 робіт, які вражали яскравістю, національним колоритом і майстерністю, оскільки працювали над ними діти спільно із вихователями і батьками. Шестеро дітей – автори найяскравіших робіт – розказали присутнім про те, як і з ким працювали над композиціями. Під час спілкування нам вдалося дізнатися, що всі вони дуже люблять ходити в садочок, малювати, ліпити з пластиліну та грати ігри з друзями. Улюбленим святом для всіх є Різдво.

Вихователька ясельної групи дитсадка Наталія Задорожна поділилася враженнями від конкурсу. Вона зазначила, що такі заходи дають змогу зблизити у спільній творчій співпраці вихователів, дітей і батьків, показати через власноручні вироби сучасне бачення дітей національних традицій нашого краю.

А найважливішим, на нашу думку, є те, як «горіли» дитячі оченята від побаченого. Звичайно, вони дуже хвилювалися під час захисту своїх робіт, проте після цього завзято колядували, на наше прохання, і з захопленням розповідали про родинні традиції святкування Різдва.

Журі оцінило конкурсні роботи за майстерністю виконання, художнім рівнем, оригінальністю матеріалу та врахувало авторство твору.

Ірина ЛЕВОЧКО, Вікторія ПЛЮХІН, учениці Сокальської гімназії ім. Олега Романіва.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 + one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.